Ogłoszono Star Wars Battlefront 2

Pierwsza prezentacja 15 kwietnia, na Star Wars Celebration.

Electronic Arts oficjalnie potwierdziło to, co wiemy już od jakiegoś czasu - powstaje strzelanka Star Wars Battlefront 2.

Na szczegóły przyjdzie jeszcze poczekać. Oficjalną prezentację zaplanowano na imprezę Star Wars Celebration, gdzie odbędzie się specjalny panel dyskusyjny twórców - 15 kwietnia, o godzinie 20:30 polskiego czasu.

Jeśli nie możemy wybrać się do Orlando w Stanach Zjednoczonych, będziemy mogli skorzystać z transmisji na żywo w sieci. Na miejscu na pewno pojawią się za to deweloperzy w wszystkich firm zajmujących się grą: DICE, Criterion oraz Motive.

1

Jak wielokrotnie zapewniał wydawca, kolejna odsłona Star Wars Battlefront będzie dużo ambitniejszym projektem niż gra z 2015 roku. W planach jest między innymi pełnoprawna kampania fabularna, której brak poprzednio krytykowano.

W ubiegłym tygodniu potwierdzono, że nowa produkcja pojawi się także na tegorocznych targach E3 w czerwcu, obok kolejnej odsłony Need for Speed.

Premiera Star Wars Battlefront 2 pod koniec roku, zapewne na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami