Prezentacja broni oraz mocy bohatera gry Prey

Nietypowy arsenał.

Deweloperzy z Arkane Studios opublikowali nowy materiał wideo z gry Prey. Tym razem zwiastun skupia się na prezentacji różnych nietypowych broni oraz mocy.

Bohater wykorzysta między innymi wyrzutnię kleju, by zatkać dziury w rurze z gazem czy unieruchomić przeciwnika. Sklejonego wroga podniesie wysoko w powietrze dzięki specjalnej zdolności, by później oponent z hukiem rozbił się na kawałki.

Możliwe będzie także - między innymi - przejmowanie kontroli nad maszynami i zmienianie martwych w kosmitów. Do tego rażenie prądem, chwilowe znikanie, atakowanie falą gorąca, używanie wabika na obcych czy nawet zamienianie ich w przydatne zasoby.

Zobacz: Prey - Poradnik, Solucja

Prey rozpoczyna się, gdy Morgan Yu trafia z Ziemi na stację kosmiczną. Prowadzone są tam eksperymenty na niebezpiecznych kosmitach, którzy potrafią przybierać wygląd przedmiotów użytku codziennego. W pewnym momencie coś idzie jednak nie po myśli naukowców, a obcy wymykają się spod kontroli.

Istotna będzie eksploracja. Deweloperzy czerpią inspiracje z serii BioShock, a także z Deus Ex czy System Shock. Rozgrywka nie będzie więc nieprzerwanym ciągiem strzelanin.

Prey debiutuje 5 maja na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami