Ghost Recon Wildlands - Transport specjalny

Przejmujemy szczepionki.

Przed wykonaniem ostatniej misji i wyeliminowaniem El Emisario, możesz zająć się jeszcze jednym zadaniem głównym z regionu Ocoro. Udaj się do punktu Ocoro Charlie i wybierz na mapie misję Transport specjalny (powinna pojawić się, gdy odezwą się do ciebie rebelianci).

W punkcie zbiórki weź auto i jedź wyznaczoną trasą. Możesz też zabrać motocykl i pojechać na skróty. Dotrzesz do rzeczki, którą można podjechać pod górę, choć motocykle lubią zacinać się na kamieniach, co może nieco irytować.

Gdy dotrzecie w okolice wrogiej bazy, aktywuj drona i oznacz wrogów - przede wszystkim dwóch snajperów znajdujących się na dwóch wieżach po przeciwległych stronach placówki. Wyeliminujcie tych przeciwników na początku. Będzie to łatwiejsze, jeżeli grasz z botami, dzięki strzałowi synchronicznemu.

grwtran1
Zwróć uwagę na wrogich snajperów

Gdy oznaczysz wrogów, zejdź na główną drogę prowadzącą do bazy. Z daleka pozbądź się wroga w bunkrze po lewej - nie zapomnij o tłumiku! Później pozbądź się strażnika patrolującego drogę i powoli zbliżaj się do bazy, cały czas się skradając.

Kiedy tylko przejdziesz przez bramę, skręć w prawo. W małym budynku jest jeden wróg, a więc pozbądź się go, a przy okazji zbierz zasoby i dane ze środka. Poczekaj wewnątrz i wyjrzyj przez drugie drzwi. Zabij patrolującego strażnika, gdy będzie na lewo od budynku z napisem Armeria.

Wyjdź wejściem, którym wszedłeś i chowaj się za osłonami. Szybko zastrzel wroga naprzeciwko i jeszcze jednego, który wyjdzie z budynku Armeria. Powinieneś pozostać niezauważony, chyba że strażnik z góry zacznie schodzić po schodach. Też musisz po nich wejść.

Teraz już nie musisz się skradać. Możesz tylu wrogów, ile jesteś w stanie w krótkim czasie (ale ograniczaj się tylko do tych, którzy stoją ci na drodze) i od razu biegnij do ciężarówki. Wsiadaj za kierownicę i ruszaj. Uważaj, by nie przyspieszać zbytnio przed zakrętami - jeżeli wpadniesz na coś, tylko stracisz czas, by się wycofać. Wrogowie będą strzelać w pojazd, a nie może on zostać zniszczony, bo przegrasz.

Nie warto zabijać wszystkich żołnierzy, ponieważ wtedy wskaźnik poszukiwania przez Unidad się zwiększy. To będzie oznaczało większe siły, które ruszą w pościg i będą was szukać. Po prostu jedź wyznaczoną trasą i omijaj wrogów, jeżeli będą próbować zablokować drogę.

grwtran2
Ciężarówka nie jest zbyt zwrotna - uważaj na zakrętach

Trasa prowadzi na początku wąską drogą, ale nie masz wyjścia. Nie próbuj zbaczać z szosy, ponieważ jazda ciężką ciężarówką po wertepach, głazach i dziurach to pewny sposób na zablokowanie wozu w miejscu - nie możesz sobie na to pozwolić, bo dogonią cię wrogowie.

Na szczęście kierowcy Unidad nie są zbyt inteligentni i często nie potrafią zawrócić, by za tobą jechać. Dlatego nie śpiesz się za bardzo, pamiętaj o zwalnianiu przed zakrętami. W końcu powinieneś zgubić pościg.

Spis treści: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ghost Recon Wildlands - El Emisario

Przed dotarciem do celu musisz przejechać przez wioskę, w której zobaczysz spore siły gangsterów. Jeżeli nie chcesz ryzykować zwrócenia ich uwagi, możesz przejechać przez pole przed wioską, choć z tej strony dojazd do celu wiąże się z lekkim spadkiem i możesz zablokować się między budynkami.

Gdy dojedziesz na miejsce, zaparkuj w oznaczonym strzałką miejscu. Misja zakończy się, gdy wysiądziesz z ciężarówki. Teraz pola przejść do zadania, w którym celem jest pojmanie El Emisario.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami