Ghost Recon Wildlands - El Emisario

Finał wątku w Ocoro.

Transport specjalny

Wizyta w miasteczku nie jest bezpośrednio związana z celem misji i wymagana, ale jest tam śmigłowiec, który bardzo ci pomoże. Najlepiej skradać się i po cichu wyeliminować tylko kilku gangsterów. Zabierz helikopter i uciekaj w stronę celu głównej misji.

Nadlatujesz do posiadłości El Emisario od południowego-zachodu. Zwolnij, gdy będziesz zbliżał się do celu na odległość około 600 metrów. Wyląduj na wzgórzu - byle nie bliżej niż 300 metrów od posiadłości, bo ktoś może cię zauważyć.

grwelemi1
Nie zapomnij sprawdzić, czy broń ma wyposażony tłumik

Zacznijcie powoli zbliżać się do terenu willi. Znajdujecie się na wzgórzu i na razie warto tu pozostać. Wyeliminuj tylko snajpera, który też znajduje się na tym samym wzgórzu - stoi tyłem do was, po lewej stronie, obserwując dziedziniec.

Zbliż się jeszcze kawałek i użyj drona, by oznaczyć wrogów na dachu i dookoła posiadłości. Będzie ich w sumie ponad dwudziestu. Standardowo, na początku wyeliminuj snajperów na wieży i dachu. Jeżeli grasz z botami, użyj synchronicznego strzału dla ułatwienia sobie zadania.

Bardzo istotne jest, by nikt was nie zauważył zbyt wcześnie. Przemieszczaj się po wzgórzu tak, by z góry eliminować pojedyncze cele, gdy inni nie patrzą. Gdy pozbędziesz się wrogów z wysuniętych pozycji i z dachu, wyceluj w jednego przeciwnika z grupy stojącej przed wejściem do posiadłości. Każ towarzyszom namierzyć dwóch innych.

Strzel, zabij wroga i od razu się schowaj. Wasz atak powinien zirytować żołnierzy Unidad, którzy zaczną walczyć z członkami kartelu. To idealna sytuacja, więc po prostu poczekaj na wzgórzu, aż przeciwnicy przerzedzą swoje szeregi nawzajem. Dopiero gdy na podwórzu zostanie kilku żołnierzy, możesz się nimi zająć - byle szybko. Na razie wciąż cię nie widzą i niech tak zostanie, by nie przybyły posiłki.

grwelemi2
Eliminuj pozostałych wrogów pojedynczymi strzałami, nie wychylaj się na długo, by nikt cię nie dostrzegł

Upewnij się, że w na mapie nie widać już kolorowych plam (oznaczających obecność wroga) i udaj się do posiadłości. Na dół ze wzgórza zejdziesz do strony dziedzińca, gdzie możesz zeskoczyć po skałach. Następnie przejdź przy murze w prawo, by przejść pod skałą do celu.

Spis treści: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ghost Recon Wildlands - Kurort

Wejdź głównym wejściem do budynku. W środku nie powinno być przeciwników, ale zachowaj ostrożność. Jeden żołnierz Unidad może czaić się na piętrze, po prawej stronie za drzwiami. Wyjdź na dach, gdzie też bądź czujny. Jeżeli jakiś ukryty wróg cię dostrzeże, szybko go wyeliminuj.

Wejdź do pokoju El Emisario, a zastaniesz go martwego. Podejdź do ciała i przeszukaj je w poszukiwaniu wskazówek. To wszystko, a misja się zakończy. Możesz zająć się różnymi aktywnościami pobocznymi w Ocoro, albo przejść do kolejnego regionu. Polecamy region P.N. De Agua Verde. Dotrzyj tam od południa i udaj się w stronę pierwszej ikony Ważnych danych w miasteczku przy południowej granicy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami