Pożegnanie Białego Wilka - kilka grafik z moda do Wiedźmina 2

Walka z potworem i wnętrze zamku.

Twórcy Pożegnania Białego Wilka - fanowskiej modyfikacji do Wiedźmina 2: Zabójcy Królów - opublikowali cztery nowe grafiki z projektu.

Na pierwszym obrazku pokazano Ciri stojącą w bojowej pozie przed pewnym niewielkich rozmiarów stworem. Niewykluczone, że podczas zabawy pokierujemy nie tylko Geraltem, ale i dziewczyną.

Kolejna ilustracja przedstawia wnętrze bliżej niesprecyzowanego zamku, który najpewniej uległ uszkodzeniu. Uwagę zwraca stojący wokół bohatera szpaler pustych zbroi.

01
Ciri szykuje się do zabawy ze stworem
02
Nietypowy komitet powitalny

Ostatnie screenshoty prezentują ogrodzoną płotem ścieżkę w dwóch wersjach klimatycznych - zimowej oraz wiosennej.

Autorzy zaznaczają, że powstająca modyfikacja - zgodnie z nazwą - „jest swoistym epilogiem i podsumowaniem historii Geralta”. Choć bazą dla projektu jest druga część cyklu, akcję - obejmującą trzy dni - osadzono jakiś czas po wydarzeniach z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, z uwzględnieniem obu dodatków fabularnych.

Weźmiemy udział w weselu Białego Wilka i czarodziejki Yennefer, doświadczymy też „największego wieczoru kawalerskiego jaki widziały Królestwa Północy”. Deweloperzy nie ukrywają, że jedną z głównych inspiracji jest opowiadanie „Coś się kończy, coś się zaczyna”.

03
Ścieżka w wersji zimowej
04
Ścieżka w wersji wiosennej

Szczegóły na temat zmian w mechanice rozgrywki nie są na razie znane. Wiadomo jednak, że pojawią się nowe modele postaci, prosto z Wiedźmina 3. Powrócimy też do znanych lokacji.

Za projekt odpowiada grupa, która wcześniej stworzyła Powrót Białego Wilka - jedną z najbardziej rozbudowanych i cenionych modyfikacji do pierwszej odsłony cyklu.

Według wstępnych założeń, Pożegnanie Białego Wilka miało ukazać się w ubiegłym roku. Autorzy wyjaśnili jednak, że nie zdołali zrealizować postawionych sobie celów, dlatego byli zmuszeni przesunąć debiut.

Nowa data premiery modyfikacji nie jest znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami