Gameplay z Absolver - 15 minut walki wręcz w nietypowej grze akcji

Prawie jak For Honor.

Dyrektor kreatywny studia Sloclap z Paryża zaprezentował na łamach serwisu IGN piętnaście minut gameplayu z gry akcji Absolver, koncentrującej się na sieciowej walce wręcz.

Jak zapewnia deweloper, rozbudowany system potyczek inspirowany jest prawdziwymi sztukami walki i ma oferować głębię oraz szereg opcji taktycznych.

W dowolnym momencie przełączymy się pomiędzy czterema stylami, które dodatkowo modyfikujemy za pomocą wybieranych łańcuchów combosów, nieco na wzór Remember Me.

Poniższy materiał wideo zaczyna się na pierwszej wyspie z samouczkiem, lecz ostatecznie trafimy do większego, otwartego świata. Po spotkaniu innego użytkownika możemy połączyć siły i wspólnie wkroczyć do walki lub natychmiast rozpocząć sparing.

Podczas eksploracji i zwiedzania świata znajdujemy nie tylko elementy wyposażenia i dodatki kosmetyczne, ale także kolejne ciosy. Te poznamy jednak także podczas sparingów, jeśli zastosuje je na nas przeciwnik.

Jest też parowanie, rozbudowane uniki, podziemia do przejścia w kooperacji czy inne tryby, poza rywalizacją.

Absolver, tworzony przez byłych pracowników Ubisoft Paris, debiutuje w tym roku na PC, PS4 i Xbox One. Prace trwają od maja 2015 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami