Fallout 4 VR pojawi się na tegorocznych targach E3

Na HTC Vive.

Bethesda potwierdziła, że osoby wybierające się na tegoroczne targi E3 w czerwcu będą miały okazję sprawdzić Fallout 4 w rzeczywistości wirtualnej.

Projekt - zatytułowany Fallout 4 VR - ujawniono właśnie na tej imprezie, w ubiegłym roku. Wtedy nie pokazano materiałów z rozgrywki, lecz obiecano premierę w następnych 12 miesiącach.

Nowe informacje przekazał Pete Hines, rozmawiając z youtuberem o pseudonimie „HipHopGamer”. Wiceprezes Bethesdy przekazał słowa reżysera gry:

- Fallout 4 VR to najbardziej niesamowita rzeczą, jaką w życiu widzieliście - mówi Hines, cytując Todda Howarda.

- Nawet sobie nie wyobrażacie jakie to uczucie. Granie w VR, gdy wszystko wygląda tak realistycznie przy każdym ruchu głowy. Szczęki poopadają. To najbardziej szalona rzecz, jaką zobaczycie - dodał.

Zapowiada się więc całkiem interesująco. Według ostatnich zapowiedzi, Fallout 4 VR to nie pomniejszy pokaz możliwości, lecz pełnoprawny produkt - w wirtualnej rzeczywistości przejdziemy całą grę, od początku do końca.

Projekt zmierza na HTC Vive. Warto przypomnieć, że plany na dalszą przyszłość zakładają także konwersję strzelanki Doom na sprzęt VR.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami