Zmagania sezonowe Diablo 3 wkrótce także na PS4 i Xbox One

Start 1 kwietnia.

Blizzard poinformował, że 1 kwietnia rozpocznie pierwsze zmagania sezonowe Diablo 3 na PS4 i Xbox One. Opcja cyklicznych rozgrywek ze specjalnymi wyzwaniami i rankingami dostępna jest na PC już od dawna.

Nieco niefortunna godzina startu to 2:00 rano, w nocy z 31 marca na 1 kwietnia czasu polskiego.

1
Ekran postępów

Sezony to zmodyfikowany sposób na zabawę, dzięki szybkiemu awansowi postaci i ulepszeniom sprzętu. Tworzymy całkiem nowego bohatera, który musi zaczynać „od zera”. Każda kolejna postać w danym cyklu może dzielić postępy jedynie z tym wojownikiem.

Można też wybrać istniejącą postać, lecz ta cofnie się jednocześnie do 1. poziomu. Wcześniej zdobyty ekwipunek, punkty mistrzostwa, wyzwania i moce z Kostki Kanaiego wrócą dopiero po kilku tygodniach, po zakończeniu zmagań.

Są także specjalne postępy: seria unikatowych wyzwań, dostępnych jedynie dla bohaterów sezonowych. Kończąc kolejne rozdziały w ramach tych atrakcji, odblokujemy unikatowe elementy ozdobne.

Po ukończeniu etapów 2, 3 i 4 w postępach sezonowych otrzymujemy też trzy Dary Haedriga. Każdy zawiera kilka elementów któregoś z zestawów klasowych. Listę znaleźć można na oficjalnej stronie.

2
Postać sezonowa

Stworzone postacie mogą też kończyć specjalne poziomy podbojów. Te, razem z Głębokimi Szczelinami i innymi wyzwaniami, nagradzane są punktami, dzięki którym możemy trafić na tablice najlepszych wyników. Rywalizujemy ze znajomymi, ale także z innymi graczami z całego świata.

Wszystkie przedmioty i ukończone wyzwania, zdobyte doświadczenie, odblokowane moce z Kostki Kanaiego i odkryte schematy zostaną przeniesione do niesezonowych bohaterów zaraz po zakończeniu danego cyklu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami