Kate ucieka ze szpitala w gameplayu z przygodówki Syberia 3

Niesforna pacjentka.

Fanowski kanał serii Syberia opublikował w serwisie YouTube materiał z rozgrywki w najnowszej odsłonie serii, Syberia 3. Obserwujemy główną bohaterkę - Kate Walker - i jej próbę ucieczki z dziwnej placówki medycznej.

Postać rozpoczyna od wydostania się z pierwszego pomieszczenia. Otrzymujemy spojrzenie na animacje, nie odbiegające zbytnio od standardów ustalonych przez Mass Effect: Andromeda.

Jest też pierwsza zagadka, w ramach której naprawiamy wiszące na ścianie urządzenie. Wkrótce docieramy do głównego hallu, pełnego postaci niezależnych. Okazuje się, że trafiliśmy do niezbyt sympatycznego szpitala psychiatrycznego.

Uwagę zwraca także system dialogów z maksymalnie czterema opcjami, przypominający raczej odcinkowe produkcje Telltale niż klasyczne gry przygodowe z wyborem całych kwestii.

Syberia 3 ukaże się 20 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One. Odsłona Nintendo Swich zadebiutuje w późniejszym terminie, także z polskim dubbingiem.

Akcja gry jest osadzona tuż po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części. Fabuła rozpoczyna się w momencie, kiedy umierająca Kate Walker - zostaje odnaleziona przez Youkoli, plemię nomadów migrujące ze swymi śnieżnymi strusiami.

Utknąwszy w wiosce Valsembor, muszą znaleźć sposób, by kontynuować podróż, stawiając czoła przeciwnikom, niespodziewanym przeciwnościom losu i przeszłości Kate, która wkrótce ją dogania.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami