Prezentacja wojowników z nietypowej bijatyki Arms

Na Nintendo Switch.

Przedstawiciele Nintendo opublikowali nowy materiał z gry Arms, w którym zaprezentowano pięciu wojowników i ich specjalne umiejętności.

Spring Man to najbardziej uniwersalna postać, skuteczna w wielu sytuacjach. Ribbon Girl stawia na szybkość i może wykonać podwójny skok, a Ninjara znika na moment, gdy wykonuje unik w powietrzu.

Jest także silny i wytrzymały Master Mummy, który potrafi nawet regenerować punkty zdrowia. Wreszcie, ostatnia z ujawnionych postaci to Mechanica, czyli dziewczynka sterująca mechem.

W grze dostępne będą też różne rodzaje broni, czyli rękawic, które wyposażą postacie. Przykładowe przedmioty tego typu zaprezentowano w oddzielnym materiale wideo.

Arms to nietypowa bijatyka, w której wojownika obserwujemy zza pleców. Wszystkie postacie zadają ciosy na dużym dystansie, co też wpływa na wyjątkowy charakter rozgrywki.

Gra ma zadebiutować w kwietniu, wyłącznie na Nintendo Switch. Deweloperzy ujawnią przed premierą więcej dostępnych do wyboru postaci. Możliwe będzie sterowanie kontrolerami ruchowymi, ale też tradycyjnie - przy użyciu przycisków na padzie.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami