Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Złamane serca

Misja poboczna związana z Tybirem.

To misja poboczna w Torment: Tides of Numenera związane z postacią Tybira - jednego z kompanów, którego możesz dołączyć do drużyny w trakcie swojej przygody. Aby to uczynić należy wykonać zadanie dodatkowe o nazwie Ułaskawienie - rozpoczniesz je niedługo po rozpoczęciu gry w lokacji Mały Rynek.

Po zakończeniu wyżej wymienionej misji zyskasz możliwość przyłączenia do drużyny Tybira. W celu rozpoczęcia bieżącego zadania należy udać się do Wykwitu, do którego dostaniesz się automatycznie w późniejszej części gry. Spotkasz tam Dracogena związanego z misją fabularną o nazwie Cena Dracogena. W trakcie rozmowy ze zleceniodawcą porusz temat Auvigne'a, dzięki czemu otrzymasz pierścień Tybira i będziesz mógł rozpocząć wykonywanie misji.

098
Ściskacz udzieli kolejnych wskazówek na temat Auvgine'a.

Kolejnym krokiem jest skierowanie się do Małego Nihlieshu (#9 na mapie Rozległe Trzewia) i porozmawianie na temat Auvigne'a z Tybirem. Następnie udaj się na północ od wejścia do lokacji, gdzie znajdziesz wysypisko śmieci oraz Ściskacza, z którym porusz temat poszukiwanego mężczyzny. Ten skieruje cię do Świątyni Chili (#7 na mapie Rozległe Trzewia), gdzie porozmawiaj z Ragminem.

Po wieściach o śmieci Auvigne'a będziesz mógł pozwolić Tybirowi zabić Ragmina lub powstrzymać go korzystając z siły. Następnie wróć do Dracogena (#1 na mapie Dziedziniec Memoviry), co zakończy zadanie, a w nagrodę otrzymasz 25 punktów doświadczenia.

Spis treści: Torment: Tides of Numenera - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Zazdrosne serca

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Anatema

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Wyzwoleniec

Z Tybirem i Auvignem możesz spotkać się w Meandrze Oazy, do którego możesz udać się przebywając w Samotni w ramach misji głównej Prawo do istnienia. Po rozmowie z mężczyznami Tybir będzie mógł powrócić do drużyny, a dodatkowo zyskasz 40 punktów doświadczenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami