Gameplay z Prey prezentuje pierwsze 35 minut akcji

Trudy nowej pracy.

Bethesda przygotowała nowy materiał z rozgrywki w grze akcji Prey. Wydawca postanowił zaprezentować pierwsze 35 minut akcji, kiedy to życie Morgana Yu (lub Morgany) zostaje przewrócone do góry nogami.

„Znajdujesz się w potrzasku na stacji kosmicznej, poluje na ciebie wróg, którego nie rozumiesz, a do tego masz znaczne luki w pamięci” - czytamy w opisie.

1
Yu kontra tyfony

„Musisz korzystać ze swojego sprytu i słuchać instrukcji tajemniczej postaci imieniem January, jeśli chcesz przetrwać pierwsze minuty w Prey.”

Szansę na sprawdzenie prezentowanego fragmentu miał niedawno Artur, który opisał nadchodzącą produkcję jako „hołd dla najciekawszych gier FPP w historii - serii BioShock, Half-life, Deus Ex i oczywiście Dishonored”. Brzmi zachęcająco.

„Morgan Yu ma trochę z doktora Freemana - jego pierwszą bronią jest klucz francuski, a pełzające, cieniste stworki, które napotkamy na początku przygody, momentami przypominają Headcraby” - dodał.

Prey ukaże się 5 maja na PC, PS4 i Xbox One.

Gra nie jest typową strzelanką FPP, ponieważ ważnym elementem rozgrywki jest nie tylko walka, ale także eksploracja i pokonywanie przeszkód na różne sposoby. Stąd właśnie porównania do cyklu Deus Ex czy BioShock.

Nasza postać rozpoczyna przygodę na Ziemi, ale szybko opuszcza ją, by dotrzeć na stację kosmiczną Talos I. Tam przechodzi serię testów, które mają ocenić jego przystosowanie do nowych okoliczności.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami