Video: Prezentacja map z dodatku Nie przejdą do Battlefield 1

Francuzi gotowi do boju.

Nie przejdą to pierwsze rozszerzenie do Battlefield 1. Dodatek jest dostępny od 14 marca dla posiadaczy przepustki Premium, a pozostali będą mogli go nabyć 28 marca.

W materiale z wersji PC prezentujemy wszystkie mapy z DLC.

Wprowadzane w dodatku lokacje to błotniste i ponure Wzgórza Verdun, tunele Fort Vaux, okolice miasteczka Soissons oraz lokacja Przełamanie przy rzece Aisne.

Nowym trybem rozgrywki jest Linia frontu. Dwie drużyny rywalizują o przejmowanie konkretnych punktów, a po udanej ofensywie muszą jeszcze wysadzić cele przy bazie wroga.

Behemotem na mapach z DLC - choć nie na wszystkich - jest Char 2C. To superciężki czołg francuski, który nigdy nie został użyty w boju. Jest także Czyściciel, czyli nowa klasa elitarna wyposażona w pałkę i granaty.

W każdej lokacji gracze wcielą się oczywiście między innymi w żołnierzy armii francuskiej.

Deweloperzy wprowadzili też kolejny pojazd, czyli działo samobieżne St. Chamond. To najsilniej opancerzony aliancki czołg z okresu I wojny światowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami