Canals całkiem nową mapą w CS:GO

Jest też kolejna skrzynka i odświeżony model terrorysty.

Valve opublikowało aktualizację sieciowej strzelanki CS:GO. Nie, nie doczekaliśmy się kolejnej operacji, ale przygotowano za to całkiem nową mapę - Canals.

Lokacja wzorowana jest na weneckich kanałach i rozgrywa się we Włoszech. Terroryści z grupy Phoenix starają się wysadzić dwa zabytki, a Amerykanie z SEAL Team 6 próbują ich powstrzymać.

1
Ale kanał

„Mapa bazuje na prawdziwych miejscach, co sprawia, że każdy obszar ma własny styl architektoniczny oraz typ rozgrywki” - czytamy w opisie.

Respawn antyterrorystów to większe i otwarte place, podczas gdy napastnicy wybierają się na jeden z dwóch punktów podłożenia bomby przez szereg krętych korytarzy.

Jak zapewniają deweloperzy, bombsite A nadaje się lepiej do przejęcia za pomocą broni długiej i granatów dymnych, ponieważ mamy do czynienia z przestrzenią na zewnątrz. Strefa B to już wnętrze budynku, „gdzie najbardziej użyteczne będą pistolety automatyczne i strzelby” - napisano.

Takie sformułowanie, niezgodne raczej z duchem gry rankingowej - gdzie karabiny są premiowane bez względu na wybór miejsca natarcia - potwierdza fakt, że Canals nie znajdzie szerszego zastosowania w klasycznym trybie rozbrajania i podkładania bomb.

Miejscówka jest bowiem ogromna, pełna skomplikowanych korytarzy i przejść. Z tego też powodu zapewne nie zobaczymy jej w zmaganiach profesjonalistów. Ale powinna świetnie nadać się do kolejnej operacji...

2
Są też schody

Jest też kolejna skrzynka - Spectrum Case - a w niej siedemnaście skórek, w tym interesujący AK-47, neonowe M4A1-S czy też noże z wykończeniem Chroma.

Jednocześnie deweloperzy Counter-Strike: Global Offensive zaktualizowali domyślny model terrorysty z grupy Phoenix, oglądany między innymi na mapach Overpass, Cache czy Nuke.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami