Nowy tryb Rocket League wymusi rozbicie podłogi stadionu

Dostępny za darmo od 22 marca.

Zgodnie z obietnicami, twórcy Rocket League kontynuują rozwijanie swojej produkcji. Kolejną nowością będzie debiutujący 22 marca, kolejny tryb rozgrywki, o nazwie Dropshot.

Nowa opcja zabawy dostępna będzie za darmo dla wszystkich posiadaczy gry, w ramach aktualizacji. Tak jak poprzednie rozszerzenia tego typu - Rumble, Hoops i Mutator - stanowi formę niestandardowej zabawy, w listach Prywatnych i Exhibition.

1
Elektryczna atmosfera

Akcja toczy się na heksagonalnej mapie o nazwie Core 707. Brakuje jednak bramek, ponieważ zdobycie punktu wymaga wcześniejszego przebicia się przez podłogę.

Korzystamy z elektrycznie naładowanej piłki. Pierwsze uderzenie oznacza sześciokątne pole, ale już kolejne usuwa fragment podłogi całkowicie - razem ze wszystkimi połączonymi sektorami, które zostały wcześniej trafione.

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

W ten sposób można pozbyć się sporego fragmentu podłogi. Jak można się domyślać, do otworu spada nie tylko piłka, ale także samochody prowadzone przez graczy - trzeba uważać i ostrożnie prowadzić auto.

Poza Dropshot, przyszłotygodniowa aktualizacja wprowadzi także sześć kolejnych osiągnięć do odblokowania oraz przycisk do oglądania oficjalnych transmisji.

Jednocześnie wystartuje czwarty sezon zmagań rankingowych, a wszyscy uczestnicy poprzedniej serii otrzymają specjalny przedmiot kosmetyczny w ramach prezentu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami