Robot Orisa w Overwatch zadebiutuje 21 marca

Postać pełniąca rolę tanka.

Blizzard poinformował, że 21 marca sieciowa strzelanka Overwatch w wersji PC, PS4 i Xbox One otrzyma kolejną postać - zapowiedzianego na początku miesiąca robota o imieniu Orisa.

Na razie bohaterkę można sprawdzać za pośrednictwem serwerów testowych, które dostępne są za darmo w aplikacji Battle.net, tylko na komputerach osobistych.

01
Orisa wkrótce pojawi się w Overwatch

Blizzard zadbał oczywiście o odpowiednie tło fabularne Orisy. Za powstanie robota odpowiada Efi Oladefe - 11-letnia dziewczynka, którą do uniwersum Overwatch wprowadzono kilka tygodni temu.

Podczas walk maszyna pełni rolę „zakotwiczonego tanka”, co oznacza, że koncentruje się przede wszystkim na działaniach defensywnych. Korzysta między innymi z bariery ochronnej, chroniącej towarzyszy z drużyny.

W nowym materiale wideo twórcy Overwatch podkreślają, że postać jest drugą - obok Reinhardta - umiejącą jednocześnie bronić pozycji i poruszać się z resztą zespołu.

Bohaterka potrafi również atakować z dużej odległości, a także tymczasowo wzmocnić własną ochronę. Na wyposażeniu posiada Miotacz Fuzyjny - automatyczne działo z trybem ciągłego ognia, który jednak sprawia, że maszyna porusza się z mniejszą szybkością.

W trakcie starć może też wystrzelić ładunek grawitacyjny, spowalniający po detonacji oponentów i przyciągający wrogów w miejsce eksplozji. Dysponuje także Turbodoładowaniem - umiejętnością zwiększającą obrażenia zadawane przez sojuszników w polu widzenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami