Studio Double Fine potwierdziło, że Full Throttle Remastered - odświeżona wersja przygodówki z 1995 roku - ukaże się już 18 kwietnia. Platformy docelowe to PC, PS4 i PS Vita.

Możemy oczekiwać nowej oprawy graficznej z tłami i animacjami w wysokiej rozdzielczości - twórcy zapewniają, że każda klatka obrazu została namalowana od podstaw. Do tego opcja przełączania się na klasyczną oprawę, by ocenić - i docenić - zakres zmian.

1
Ben w akcji

Deweloperzy przygotowali też warstwę dźwiękową w wyższej jakości, komentarz producentów, grafiki koncepcyjne i inne bonusy.

Nie zmieniła się za to fabuła. Akcja osadzona jest w 2040 roku, a gracz wciela się w niejakiego Bena - szefa gangu motocyklowego.

Bohater stara się powstrzymać Adriana Ripburgera przed przejęciem Corley Motors - ostatniej firmy, która zajmuje się produkcją standardowych motocykli. Całość okraszona jest oczywiście dużą dawką humoru.

Oryginalna wersja produkcji ukazała się w 1995 roku na komputerach osobistych. Głównym projektantem tytułu był Tim Schafer, który obecnie przewodzi właśnie Double Fine.

Zespół wcześniej przygotował remastery innych klasycznych przygodówek, jak Grim Fandango czy Day of the Tentacle. W przyszłym roku ukaże się za to platformowe Psychonauts 2.

Reklama

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały