Nowy materiał z Diablo 3 prezentuje żeńską wersję nekromanty

Zabawy z nieumarłymi.

W internecie pojawił się materiał przedstawiający żeńską wersję nekromanty - postaci, którą Blizzard zamierza wprowadzić do Diablo 3 za pośrednictwem płatnego DLC.

W opublikowanym przez redakcję serwisu DualShockers filmie pokazano ujęcia z różnych starć. Nie zabrakło spojrzenia na kilka umiejętności.

01
Wielka kosa i golem wzbudzą postrach wśród wrogów

Postać potrafi na przykład wezwać golema, który wesprze nekromantkę lub jej męskiego odpowiednika w walce. Potwór może zaś wyssać krew z wrogów, zadając obrażenia oponentom i lecząc bohaterkę.

Natomiast inna zdolność - Devour - pozwala skonsumować ciała poległych przeciwników w celu natychmiastowego zregenerowania zasobów esencji.

Bohaterka może również skorzystać z magicznej kosy, a także wyzwolić falę energii, która zrani znajdujących się w pobliżu oponentów. Do tego umiejętność przenikania przez różne obiekty.

Klasa nekromanty wzorowana jest na tym samym typie postaci z Diablo 2. Powrócą więc znane z drugiej odsłony cyklu czary, w tym wybuchające zwłoki czy przywołanie szkieletów.

Data premiery rozszerzenia z nowym bohaterem nie jest na razie znana. Wiadomo jedynie, że ukaże się w tym roku na PC, PS4 i Xbox One.

Warto zaznaczyć, że osoby, które kupią dodatek z klasą nekromanty, otrzymają kilka pomniejszych bonusów - dwa sloty postaci (na komputerach osobistych), baner i ramkę portretu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami