Sporo rozgrywki z dodatku Battlefield 1: Nie Przejdą

Francuzi i nie tylko.

Pominięcie Francuzów w premierowej wersji Battlefield 1 spotkało się ze sporą krytyką, lecz już wkrótce jedna z kluczowych frakcji I wojny światowej pojawi się w grze w ramach rozszerzenia - Nie Przejdą. Poniżej znaleźć można sporo ujęć z nowych treści.

Już jutro - 14 marca - dostęp do DLC otrzymają posiadacze kont Premium, na PC, PS4 i Xbox One. Pozostali gracze poczekają na możliwość zakupu pierwszego dużego rozszerzenia nieco dłużej - do 28 marca.

1
Soissons, jedna z nowych map

Jednym z najważniejszych elementów jest właśnie kolejna armia, w której żołnierzy wcielimy się podczas zmagań. Pojawi się też tryb rozgrywki o nazwie Linia frontu - dwie drużyny rywalizują o połączone punkty na polu bitwy.

W skład DLC wchodzą także cztery lokacje - błotniste i ponure Wzgórza Verdun, tunele pod Fort Vaux, okolice miasteczka Soissons oraz lokacja o nazwie Przełamanie przy rzece Aisne. Do tego następna elitarna klasa - wyposażony w pałkę oraz arsenał śmiercionośnych granatów Czyściciel okopów

Nie brakuje również kolejnego pojazdu, czyli samobieżnego działa St. Chamond. Maszyna jest najsilniej opancerzonym alianckim czołgiem z okresu I wojny światowej.

Do tego kolejny Behemot, czyli Char 2C. To superciężki czołg francuski, którego - w prawdziwym konflikcie - nigdy nie użyto w boju.

W planach są jeszcze trzy dodatki do strzelanki Battlefield 1 - W imię cara, Niespokojne wody oraz Apokalipsa. Pakiety przyniosą ze sobą między innymi kolejne lokacje, frakcje (potwierdzono armię rosyjską), uzbrojenie oraz pojazdy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami