Pierwsze fabularne DLC do strzelanki Sniper Elite 4 jeszcze w tym miesiącu

Wraz z darmowymi dodatkami.

Studio Rebellion ujawniło przybliżone daty premier rozszerzeń do wydanej w połowie lutego na PC, PS4 i Xbox One strzelanki Sniper Elite 4. Dodatki podzielono na płatne oraz darmowe.

Pod koniec bieżącego miesiąca ukaże się Inception - pierwszy rozdział trzyczęściowej kampanii fabularnej zatytułowanej Deathstorm. DLC zaoferuje prolog oraz jedną misję.

01
Snajper czasami musi zaatakować wręcz

Na razie nie podano zbyt wielu szczegółów. Wiadomo jedynie, że ponownie wcielimy się w Karla Fairburne'a, który uda się poza Włochy. Więcej informacji - wraz ze zwiastunem - twórcy ujawnią wkrótce.

W marcu światło dzienne ujrzy również paczka z trzema nowymi broniami, ośmioma skórkami dla karabinów snajperskich oraz dwiema postaciami do kooperacji i trybu sieciowego.

Autorzy opublikują też kilka bezpłatnych DLC. Otrzymamy mapę Night Wood i wariant Eliminacji, w którym zadaniem jest wyeliminowanie członków drużyny przeciwnej. Zlikwidowany gracz nie wraca jednak na pole bitwy - musi poczekać, aż kolega z zespołu pozbędzie się innego rywala.

Pod koniec kwietnia zadebiutuje drugi rozdział dodatkowej kampanii (Inflitration) oraz zestawu zawierającego dwie postacie, trzy bronie i osiem skórek dla karabinów snajperskich.

Do tego darmowe treści w formie nowej lokacji lokacji (Urban), tajemniczego trybu i przeznaczonej dla maksymalnie czterech graczy misji typu Survival.

Natomiast na przełomie maja i czerwca twórcy zamierzają wydać finałową część Deathstorm (o tytule Obliteration) oraz kolejną paczkę z dwoma postaciami, ośmioma skórkami i trzema rodzajami oręża. W tym samym okresie pojawi się jeszcze pakiet z trzema broniami.

Tradycyjnie nie zabraknie też darmowych dodatków. W ostatnim rzucie twórcy udostępnią dwie mapy (Fortress i Bunker), a także następne zadanie typu Survival.

Płatne rozszerzenia nabędziemy osobno, choć twórcy przygotowali też możliwość kupna wszystkich DLC w ramach przepustki sezonowej.

„Jeśli zabawa ze snajperką nigdy nie sprawiała nam przyjemności, ten tytuł z pewnością do siebie nie przekona. Niemniej, dla miłośników cichej eliminacji wrogów z odległości, to gra godna zainteresowania” - pisał Jerzy w recenzji Sniper Elite 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami