Horizon Zero Dawn - Czarnogon

Polujemy na legendarnego czarnogona.

Ta misja poboczna będzie dostępna dopiero po ukończeniu misji Ambona Łowców, a także po zrealizowaniu zadania Najbardziej niebezpieczna z gier, które również jest dostępne tylko w Loży Łowców w Południku. Aby rozpocząć wspomniane zadanie, najpierw musisz porozmawiać z Talaną.

Kobieta będzie chciała od ciebie kolejnych dwóch trofeów z maszyn. Tym razem będziesz musiał zapolować na burzoptaka i gromoszczęka. Udaj się zatem w oba wyznaczone miejsca, gdzie znajdują się siedliska wspomnianych maszyn. Po ich zabiciu przeszukaj części, aby zdobyć trofea.

Mając oba trofea w swoim ekwipunku, możesz wrócić do Loży, gdzie przekażesz przedmioty Ahsisowi. Teraz pozostaje już tylko porozmawiać z Liganem, po czym otrzymasz dostęp do opisywanej na tej stronie misji pobocznej, czyli Czarnogon. Udajemy się we wskazane miejsce, aby znaleźć Talanę.

149
Podczas walki z pionierami staraj się chować za wielkimi głazami, ale pamiętaj, że przeciwnicy mogą próbować cię okrążyć.

Zastaniesz tam potyczkę pomiędzy kobietą a grupą pionierów. Musisz zabić wszystkich przeciwników dowolną metodą, po czym porozmawiasz z uratowaną. Idź za kobietą, a w pewnym momencie włącz tryb fokusa, aby wyświetlić ślady czarnogona. Podążaj nimi, aż dotrzesz do sporej wielkości doliny.

150
Czarnogon to po prostu gromoszczęk i posiada dokładnie te same miejsca wrażliwe.

Okaże się, że czarnogon to lokalna nazwa gromoszczęka, z którym walka może być dużo łatwiejsza, jeśli będziesz przed sobą zastawiać wiele wybuchaczy, czyli śmiercionośnych pułapek dostępnych w solidnych potykaczach.

Spis treści: Horizon Zero Dawn - Poradnik, Solucja

Maszyna bowiem będzie bardzo często szarżować na ciebie, przez co zwiększa się szansa wpadnięcia jej w zastawioną pułapkę. W walce pomagać będzie ci twoja kompanka, jednak nie możesz na nią liczyć, jeśli chodzi o zadawane wielkie obrażenia. Jednak w dobry sposób odwraca uwagę, a więc nie jest zupełnie bezużyteczna.

Walka jest też trudniejsza ze względu na ukształtowanie terenu, ale rozglądaj się za najbliższymi wzniesieniami, na które wspięcie się czarnogon może mieć problemy. Po udanej walce porozmawiaj z Ahsisem na wzniesieniu, po czym wróć do Loży Łowców w Południku. Po ostatniej rozmowie misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami