Horizon Zero Dawn - Ambona Łowców

Poznajemy tajemnicę ataków maszyn na okoliczną wioskę.

Dotarcie do tej misji pobocznej nie jest takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Najpierw musisz bowiem dostać się do Południka, gdzie zostaniesz zaczepiony przez pewnego mężczyznę przy Loży Łowców. Odblokujesz w ten sposób zadanie Łowy dla Loży, które musisz ukończyć, aby odblokować opisywaną misję.

Wiąże się to z ukończeniem trzech prób ze wskazanych terenów łowieckich. Dopiero wtedy zostaniesz wpuszczony na teren loży. Drugą częścią zadania jest zdobycie trofeum z nękacza, dwóch trofeów z niszczyciela oraz trzech z piłozęba. Muisz więc zapolować na wymienione maszyny i przynieść wskazane przedmioty. Dopiero wtedy otrzymasz dostęp do misji pobocznej Ambona Łowców.

W siedzibie Łowców rozmawiamy zatem z kobietą o imieniu Talanah, a następnie, po krótkim dialogu, podążamy za nią. Później udajemy się na północny-wschód, do osady Samotne Światło, gdzie jedna z wiosek nękana jest regularnymi atakami maszyn. Zastana sytuacja rzeczywiście nie należy do najciekawszych, dlatego pomagamy tubylcom zabić kilka jastrząbłysków.

148
W walce z latającymi maszynami stosuj ogniste strzały, po czym dobijaj je włócznią.

Po udanej potyczce porozmawiaj z Talaną i Isaldim, którzy naprowadzą cię na przyczynę ataków jastrząbłysków. Udajemy się zatem niedaleko na północ, gdzie napotykamy kolejne latające maszyny. Zabijamy wszystkie oraz ewentualne towarzyszące im czujki i obieramy ścieżkę po zabitych wcześniej kłapakach.

Spis treści: Horizon Zero Dawn - Poradnik, Solucja

Na końcu uruchamiamy fokusa i podświetlamy ścieżkę śladów. Wspinamy się po wystających żółtych elementach na drewnianej konstrukcji po prawej stronie i wdrapujemy się coraz wyżej. Spotykasz tam łowców. Po przeprowadzeniu dialogu pomów także z Talaną, po czym wróć do Loży Łowców w Południku, gdzie poinformujesz o wszystkim Ahsisa. Misja dobiegnie końca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redaktor Naczelny

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami