Ponad dziesięć minut gameplayu z polskiego horroru Observer

Cyberpunkowy Kraków.

Serwis VideoGamer opublikował obszerny gameplay z polskiego horroru Observer, oferując spojrzenie na cyberpunkowe realia i mroczne wnętrza futurystycznego Krakowa.

Pierwsze, co rzuca się w oczy w poniższym materiale wideo, to wyjątkowo obfite rozmycie obrazu przy ruchach kamery. Gdy już jednak oczy przyzwyczają się do efektu, przechodzimy do śledztwa, z „wchodzeniem” do wspomnień podejrzanych za pomocą nieprzyjemnego kabla włącznie.

Jest też standardowe dla współczesnych horrorów przeszukiwanie otoczenia i interesujących obiektów, lecz na pierwszy plan wysuwa się właśnie mroczna atmosfera i zrujnowane lokacje, które widziały już lepsze czasy.

Główny bohater gry to Daniel Lazarski. Jest częścią elitarnej, „neuronowej” jednostki detektywistycznej, zwanej observerami. To specjalna komórka policyjna, finansowana z korporacyjnego budżetu, parająca się inwigilacją i hakowaniem umysłów podejrzanych.

Podążamy za tropem swego zaginionego syna, trafiając do niebezpiecznej części Krakowa, gdzie „obłęd i szaleństwo czekają tuż za rogiem”.

Premiera jeszcze w tym roku, na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Gameplay z Vigil - duchowego spadkobiercy Resident Evil

Z kamerą i sterowaniem rodem z oryginalnych gier Capcomu.

Hideo Kojima planuje kilka nowych projektów - w tym jedną dużą grę

Chce zająć się też mniejszymi tytułami oraz... mangą?

Powstaje Observer 2? Polski Bloober Team opublikował teaser

Studio zakończyło "pierwszą część prac" nad nowym projektem.

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami