Ponad dziesięć minut gameplayu z polskiego horroru Observer

Cyberpunkowy Kraków.

Serwis VideoGamer opublikował obszerny gameplay z polskiego horroru Observer, oferując spojrzenie na cyberpunkowe realia i mroczne wnętrza futurystycznego Krakowa.

Pierwsze, co rzuca się w oczy w poniższym materiale wideo, to wyjątkowo obfite rozmycie obrazu przy ruchach kamery. Gdy już jednak oczy przyzwyczają się do efektu, przechodzimy do śledztwa, z „wchodzeniem” do wspomnień podejrzanych za pomocą nieprzyjemnego kabla włącznie.

Jest też standardowe dla współczesnych horrorów przeszukiwanie otoczenia i interesujących obiektów, lecz na pierwszy plan wysuwa się właśnie mroczna atmosfera i zrujnowane lokacje, które widziały już lepsze czasy.

Główny bohater gry to Daniel Lazarski. Jest częścią elitarnej, „neuronowej” jednostki detektywistycznej, zwanej observerami. To specjalna komórka policyjna, finansowana z korporacyjnego budżetu, parająca się inwigilacją i hakowaniem umysłów podejrzanych.

Podążamy za tropem swego zaginionego syna, trafiając do niebezpiecznej części Krakowa, gdzie „obłęd i szaleństwo czekają tuż za rogiem”.

Premiera jeszcze w tym roku, na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami