Ghost Recon Wildlands - Laboratorium na łodzi

Wybuchowa wytwórnia narkotyków.

Po zdobyciu Ważnych danych z północno-wschodniej części regionu przenieś się do punktu zbiórki Ocoro Charlie - stąd do celu prowadzi najkrótsza droga. Wyposaż snajperkę jako jedną z broni. Na mapie zaznacz cel misji (żółta strzałka) i jedź na miejsce dowolnym pojazdem.

Jadąc wyznaczoną trasą przejedziesz przez miasteczko z przeciwnikami, ale nie zatrzymuj się, by niepotrzebnie nie rozpocząć strzelaniny. Dojedziesz do łodzi - przesiądź się do niej i płyń na wysepkę.

Płynąc w stronę celu skręć w prawo, tak, by podpłynąć do wyspy od kierunku północnego. Po tej stronie jest molo oraz schody przy skale prowadzące na górę. Podejdź pod samą skałę i z tego miejsca wypuść w powietrze drona.

Dokładnie rozejrzyj się po całym terenie, zwróć uwagę na jasno-czerwone obszary na minimapie, które wskazują, gdzie możesz dostrzec przeciwników. Zwróć uwagę na wieże i wysokie skały, gdzie mogą być snajperzy.

wildlodz1
Uwaga na snajperów

Jeżeli chcesz się skradać, powoli wejdź po schodach i wyeliminuj pierwszego przeciwnika na górze. Wrogowie są jednak dookoła i patrzą właściwie we wszystkich kierunkach, więc tutaj dosyć trudno pozostać niewykrytym. Zresztą, za moment i tak musisz wysadzić w powietrze laboratorium, więc można darować sobie chęć skrywania się w cieniach.

Dlatego też najlepiej stanąć na drewnianych schodach i zwrócić uwagę wrogów strzałem bez tłumika. Wielu przeciwników podbiegnie do schodów, ale nie będą od razu patrzeć w dół - to świetna okazja, by po kolei wyeliminować sporą część strażników.

Później wejdź wyżej i zmień broń na karabin snajperski, by pozbyć się wrogich snajperów - przede wszystkim dwóch na wieży na wprost i jednego po lewej stronie, czającego się wśród krzaków na skałach.

Następnie możesz udać się w kierunku laboratorium. Jeżeli pojawi się wrogi śmigłowiec, wskaż towarzyszom, by zaczęli go atakować, a szybko powinni pozbyć się maszyny.

wildlodz2
Po użyciu butli z gazem musisz użyć też skrzynki z bezpiecznikami na ścianie

W laboratorium musisz podejść w róg pomieszczenia, gdzie stoi biała butla z gazem. Pojawi się przycisk interakcji, a więc wciśnij go, by odkręcić zawór. Nie wystarczy, że strzelisz w butlę z oddali, czy też wrzucisz granat do pomieszczenia. Musisz użyć panelu na ścianie obok butli, by spowodować zwarcie.

Po wykonaniu tej czynności rozpocznie się odliczanie - masz 30 sekund, by uciec poza oznaczone żółtym kolorem pole na minimapie. Najlepiej od razu biegnij w stronę schodów, którymi wszedłeś z molo i ukradnij śmigłowiec.

Spis treści: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ghost Recon Wildlands - Gotuj z Koką

Misja się zakończy, a więc pora na kolejne zadanie fabularne. Niektóre misje można odkryć po prostu przechodząc obok, dlatego tym razem nie musisz zdobywać żadnej teczki z danymi. Po prostu - skoro jesteś już w helikopterze - udaj się na północny skraj regionu. Po lewej stronie głównej drogi przechodzącej do kolejnego regionu znajduje się jedyne w tamtym obszarze skupisko budynków. Gdy tam dotrzesz, będziesz mógł zacząć nową misję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami