Ghost Recon Wildlands - Rozkwit rebelii

Konwój i stacja radiowa.

Po uwolnieniu Amaru z rąk przestępców, gdy wsiądziesz do dowolnego pojazdu, zlecona zostanie kolejna misja. Musisz pomóc rebeliantom, a zaczniesz od zatrzymania konwoju wroga.

Ciężarówka, jak to bywa w przypadku konwojów, stale się porusza, więc trudno wskazać konkretną lokalizację. Jest jednak oznaczona na mapie strzałką, czyli normalnym symbolem misji fabularnych. Zazwyczaj jednak pojazdy jadą drogą w południowej części prowincji.

Przechwytywanie konwojów będzie też jedną z powtarzalnych aktywności pobocznych w grze, którą będziesz mógł się zajmować. Zasady zawsze są identyczne. Warto upewnić się, że - gdy atakujemy - konwój nie przejeżdża akurat obok grupy innych przeciwników czy obok wrogiej bazy.

Konwój i hakowanie

Przechwyć dowolny pojazd i udaj się w oznaczone miejsce. Dobrym pomysłem może też okazać się szybka podróż do punktu Itacua Delta (spójrz na obrazek poniżej). Tam możesz wsiąść do śmigłowca i zaatakować konwój z powietrza, choć ściganie ciężarówki autem jest nieco bezpieczniejsze.

wildmaparROZKTW

Gdy zbliżysz się do konwoju, komputerowi towarzysze zaczną atakować wrogów w autach stanowiących obstawę ciężarówki z zapasami. Jeżeli grasz ze znajomymi, najlepiej rozdzielić się na dwie grupy - każda może zająć się innym samochodem. Dobrze jest spróbować zatarasować drogę.

Szybko zastrzel strażników i podejdź do zatrzymanej ciężarówki od tyłu, by ją oznaczyć. Gdy to zrobisz, cel misji się zaktualizuje - musicie teraz udać się do bazy przeciwników, by zhakować komputer i zyskać informacje o rebeliantach. Postarajcie się szybko załatwić sprawę konwoju, gdyż dłuższa strzelanina przyciągnie uwagę opancerzonych sił porządkowych Unidadu.

Gdy dotrzesz w okolice bazy, okrąż ją i wejdź na pobliską górę, by stamtąd wysłać drona i aktywować przeciwników. Możesz też z góry postrzelić tych, którzy nie ukrywają się w budynkach. Pozbycie się wszystkich nie powinno stanowić problemu. Dotrzyj do oznaczonego miejsca i użyj laptopa, a następnie wybierz opcję zdobycia informacji o misjach rebelianckich.

Stacja nadawcza

Cel misji ponownie się zaktualizuje - waszym zadaniem jest teraz dotarcie do małej wioski, aktywowanie stacji nadawczej i obronienie jej przed gangsterami. Do stacji jest niedaleko z punktu zbiórki Itacua Bravo, więc warto się tam wybrać dzięki szybkiej podróży, a później po prostu zejść z góry.

Dwóch strażników stoi przy chatce przy zboczu góry - użyj drona, by ich dostrzec. Innych przeciwników na razie nie ma w okolicy, więc udaj się dalej. Zbierz wszystkie zasoby dostępne w okolicy i upewnij się, że zużyłeś punkty doświadczenia. Warto wykupić umiejętność korzystania z min - jeżeli nimi dysponujesz, rozłóż dwie na drodze, w różnych miejscach.

Spis treści: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ghost Recon Wildlands - Więzień z Culty

Aktywuj stację nadawczą. Teraz jedynym celem jest przetrwanie. Atak wroga nie będzie szczególnie dotkliwy. Ważne, żebyś zawsze miał się za czym schować. Przeciwnicy nie używają granatów ani ciężkich broni, więc przy odpowiednim korzystaniu z osłon, szybko rozprawisz się z napastnikami.

Po wszystkim misja się zakończy. Możesz teraz zająć się kolejnym zadaniem fabularnym lub wykonywać różne czynności poboczne.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami