Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Mądrość Feniksa

Rozwiązujemy zagadkę związaną z pewnym mężczyzną.

Jest to kolejna misja poboczna, której możesz się podjąć w trakcie przygody w Torment: Tides of Numenera. Zaczniesz ją, kiedy podejdziesz do mężczyzny przebywającego na podwyższeniu (#9 na mapie Dolina Poległych Bohaterów) i rozpoczniesz rozmowę. Okaże się, że rozmówca poszukuje odpowiedzi na pewne pytania, a bohater musi udowodnić, że „zna" na nie odpowiedzi.

Wypytuj Feniksa dalej, aż pojawi się opcja dialogowa związana z notatką. Zapytaj rozmówcę czy nie podarowałby jej głównemu bohaterowi. Kiedy to nastąpi przejdź do ekranu ekwipunku i przeczytaj ją. Okaże się, że zawiera zapisane cyfry - 1535.

Aby kontynuować misję należy udać się do Nekropolii (#18 na mapie Dolina Poległych Bohaterów) i rozwiązać sprawę z szeptowym zamkiem. Więcej informacji na jego temat znajdziesz w opisie misji Na tropie konstruktora oraz zadania dodatkowego Zagadka opiekunów.

046
Twarz (1) z nagraniem Feniksa i komputer (2), dzięki któremu możesz wrócić do Nekropolii.

Kiedy odblokujesz dostęp do komputera podejdź do niego i wpisz kod (1535), który znalazłeś na notatce od Feniksa. Po przeniesieniu do grobowca podejdź do twarzy na ziemi (1 na obrazku powyżej) i wejdź z nią w interakcję. Usłyszysz nagranie Feniksa, z którego dowiesz się, kim jest mężczyzna.

Spis treści: Torment: Tides of Numenera - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Wyrwany umysł

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Zagadka opiekunów

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Odcięte dziecko

Po wysłuchaniu wiadomości skorzystaj z panelu (2), wciskając sześciokątny przycisk, dzięki czemu wrócisz do Nekropolii. Wyjdź na zewnątrz i wróć do zleceniodawcy (#9 na mapie Dolina Poległych Bohaterów) opowiadając mu o odkryciu. Za wykonanie zadania otrzymasz 40 punktów doświadczenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami