Dodatek Nie przejdą do strzelanki Battlefield 1 zadebiutuje 28 marca

Jest też nowy trailer.

Firma Electronic Arts poinformowała, że Nie przejdą - pierwsze duże rozszerzenie do strzelanki Battlefield 1 - ukaże się 28 marca.

Dwa tygodnie wcześniej - 14 marca - dostęp do DLC otrzymają posiadacze przepustek Premium. Dodatek zadebiutuje na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One.

01
Nie przejdą zaoferuje między innymi mapę osadzoną na terenie miasteczka Soissons

Jednym z najważniejszych elementów rozszerzenia jest kolejna armia, w której żołnierzy wcielimy się podczas zmagań - francuska. Pojawi się też tryb rozgrywki o nazwie Linia frontu - w wariancie dwie drużyny rywalizują o połączone punkty na polu bitwy.

W skład DLC wejdą także cztery lokacje - błotniste i ponure Wzgórza Verdun, tunele Fort Vaux, okolice miasteczka Soissons oraz lokacja Przełamanie przy rzece Aisne. Do tego następna elitarna klasa - wyposażony w pałkę oraz arsenał śmiercionośnych granatów Czyściciel okopów.

Nie zabraknie też kolejnego pojazdu, czyli samobieżnego działa St. Chamond. Maszyna jest najsilniej opancerzonym alianckim czołgiem z okresu I wojny światowej.

Na nowych mapach skorzystamy z niedostępnej w podstawowej wersji gry broni stacjonarnej - zadającej obrażenia pojazdom i piechocie haubicy oblężniczej.

Rozszerzenie wprowadzi również kolejny Behemot - Char 2C. To superciężki czołg francuski, którego jednak nigdy nie użyto w boju. Na razie nie jest jasne czy pojawi się na wszystkich mapach, czy tylko tych z DLC.

W planach są jeszcze trzy dodatki do strzelanki Battlefield 1 - W imię cara, Niespokojne wody oraz Apokalipsa. Pakiety przyniosą ze sobą między innymi kolejne lokacje, frakcje (potwierdzono armię rosyjską), uzbrojenie oraz pojazdy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami