Pierwsze szczegóły o wszystkich dodatkach do Battlefield 1

Plus: darmowy weekend.

Electronic Arts opublikowało pierwsze szczegóły na temat wszystkich czterech dodatków planowanych dla strzelanki Battlefield 1. Nadal nie podano jednak daty premiery pierwszego rozszerzenia, czyli zapowiedzianego już Nie przejdą.

Wiemy jedynie, że debiut DLC „jest już naprawdę blisko”. Poniżej znaleźć można krótkie opisy wydawcy:

  • Nie przejdą. Wciel się w nieustraszonego żołnierza armii francuskiej. Zwyciężaj w zaciętych starciach wokół kotła Verdun i zejdź w głębiny Fortu de Vaux, gdzie w wypełnionych gazem korytarzach toczy się barbarzyński bój. Weź udział w największym pancernym ataku Wielkiej Wojny nad rzeką Aisne.
  • W imię cara. Dołącz do armii rosyjskiej i przenieś się na największy front Wielkiej Wojny. Szarżuj z legendarnymi rosyjskimi huzarami podczas ofensywy Brusiłowa w Galicji. Bierz udział w starciach na skutych lodem archipelagu i walcz w zaśnieżonych wąwozach zdradzieckiej Przełęczy Łupkowskiej.
  • Niespokojne wody. Bierz udział w zaciętej wojnie morskiej z udziałem nowej jednostki pływającej - niszczyciela. Zwyciężaj z pomocą nowych sterowców morskich, dołącz do szalonego ataku na Zeebrugge i szturmuj plaże w pierwszych dniach desantu na Gallipoli.
  • Apokalipsa. Weź udział w najbardziej krwawych bitwach I wojny światowej. Przejmuj kontrolę nad terenem, korzystając z zabójczego uzbrojenia powstałego wskutek desperacji i chęci przełamania impasu. W tym dodatku zejdziesz prosto do piekła i poznasz największe koszmary Wielkiej Wojny. Przygotuj się na apokalipsę.

Każde z rozszerzeń zapewni nowe mapy - zapewne po cztery - oraz kolejne frakcje konfliktu. Już tradycyjnie, posiadacze przepustek Premium otrzymają wcześniejszy dostęp do nowych treści.

1
Czerwone Maki? To na Monte Cassino.

Jednocześnie poinformowano, że w ten weekend, 3-5 marca, EA udostępnia wersję próbną Battlefield 1, ale tylko na PC i Xbox One. Posiadacze kont Xbox Live Gold mogą wypróbować pełną wersję.

Na PC otrzymamy za to okres próbny na platformie Origin: maksymalnie 10 godzin w czterech trybach wieloosobowych na pięciu mapach i dwie wojenne opowieści z kampanii.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami