Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Ukochany niewolnik

Misja związana z pewną małą dziewczynką imieniem Rhin.

Misję możesz aktywować po rozmowie z Tol Maguur (#14 na mapie Mały Rynek). Opowie ci on o małej niewolnicy Rhin, którą się opiekowała i kochała, ale ta mimo tego uciekła. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem tego zadania, to powiedz Tol, że się nim zajmiesz.

Następnie skieruj się do Skraju Klifu (#13 na mapie Mały Rynek), a tam udaj się na główny rynek z fontanną. Na prawo od niego natkniesz się na kobietę o imieniu Biała Plama (#14 na mapie Skraj Klifu). Porozmawiaj z nią i wypytaj o Rhin. Dowiesz się, że dziewczynka była widziana w pobliskim gruzowisku (#15 na mapie Skraj Klifu). Możesz jeszcze spróbować oszukać kobietę, aby wyłudzić od niej artefakt o nazwie Pocałunek Gwiazdy. Dzięki niemu skuteczność uników zwiększy się o 15%, a każdy drugi rywal, który zaatakuje cię w walce zostanie powalony.

020
Biała Plama (1) i gruzowisko z Rhin (2).

Skieruj się w stronę gruzowiska i zacznij je przeszukiwać. Po chwili natkniesz się na dziewczynkę, ale jednocześnie podejdzie do ciebie trójka bandytów. Przyznają, że także szukają dziewczynki, aby oddać ją łowczyni niewolników. Możesz oddać im dziewczynkę, jednak jest to najgorszy wariant, ponieważ nie otrzymasz za to żadnej nagrody ani punktów doświadczenia.

Druga opcja to zastosowanie perswazji, zastraszania, oszustwa lub zwinnych rąk w celu pozbycia się ich bez walki. Następnie porozmawiaj z dziewczynką. Możesz dać jej nieco błyszków i zostawić w spokoju, ale nie ukończysz w ten sposób zadania. Inna możliwość, to porozmawianie z dziewczynką i przyłączenie jej do własnej drużyny. Będzie to możliwe tylko wówczas, gdy w twojej grupie znajdują się 3 osoby. Jeżeli posiadasz pełen zestaw 4 bohaterów, to opcja dołączenia dziewczynki do grupy nie pojawi się.

Możesz teraz podróżować z Rhin lub wypełnić zadanie do końca udając się do Tol Maguur (#14 na mapie Mały Rynek). Tutaj sytuacja może przybrać trzy warianty. Pierwszy to walka z łowczynią niewolników - starcie jest dość ciężkie, bo będziesz walczyć także z jej ludźmi. Za ten wariant otrzymasz 25 punktów doświadczenia, a Rhin będzie mogła kontynuować podróżowanie z drużyną.

Druga możliwość, to oddanie Rhin zleceniodawczyni, za co otrzymasz 25 punktów doświadczenia i zdolność Jedność z nurtem. Jeżeli zależy ci na małej, to możesz ją odkupić za 300 błyszków. Ostatnia opcja to przekonanie Tol Maguur o porzuceniu Rhin. W tym celu porozmawiaj z nią o nurtach, a następnie skorzystaj z perswazji. W tym rozwiązaniu dziewczynka będzie mogła z tobą podróżować, a ty zyskasz 25 punktów doświadczenia i zdolność Jedność z nurtem.

Spis treści: Torment: Tides of Numenera - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Ofiara Rozpaczy

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Beleazar i bestia

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Wyznawcy Pana Wcieleń

Warto dodać, że tylko jeśli wejdziesz w głębszą dyskusję z Tol na temat nurtów i Rhin, to dowiesz się od niej, że jest jedną z porzuconych, co jest związane z zadaniem dodatkowym Wyznawcy Pana Wcieleń.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami