Pierwsze łatki Horizon Zero Dawn zwiększają wydajność na PS4 Pro

Plus: gameplay w 4K.

Horizon Zero Dawn w Europie ukaże się dopiero 1 marca, ale twórcy gry ze studia Guerilla Games opublikowali już dwie aktualizacje, które łącznie zajmują około 227 MB.

Pierwsza łatka - oznaczona numerem 1.01 - do wersji PS4 Pro dodaje tryb poprawiający ogólną wydajność produkcji. Włączenie ustawienia na mocniejszej konsoli Sony może zwiększyć liczbę wyświetlanych klatek na sekundę.

01
Aloy wkrótce ruszy na łowy

W patchu twórcy wprowadzili jeszcze opcję ulepszającą oprawę wizualną. Oba warianty dostępne są zarówno dla posiadaczy telewizorów 4K, jak i standardowych wyświetlaczy Full HD (1080p).

Poza tym wyeliminowano szereg błędów, które mogłyby uniemożliwić graczom ukończenie produkcji.

Zobacz: Horizon Zero Dawn - Poradnik, Solucja

Podobne usterki usunięto także w drugiej aktualizacji - o numerze 1.02. Nie zabrakło też kolejnych poprawek dotyczących wydajności i grafiki.

Jednocześnie Sony opublikowało nowy gameplay z nadchodzącej produkcji. Na tle wcześniejszych nagrań, materiał wyróżnia fakt, że zarejestrowano go na PS4 Pro w rozdzielczości 4K.

Akcję gry osadzono w dalekiej przyszłości, kiedy to Ziemia cofnęła się w rozwoju do warunków prehistorycznych. Ludzie prowadzą plemienny tryb życia, ale na planecie pojawiły się roboty w kształcie zwierząt i dinozaurów.

Wcielimy się w Aloy - młodą dziewczynę, której wioskę zaatakowała nieznana grupa. Bohaterka wyrusza w podróż, by odnaleźć napastników, a przy okazji odkryć sekrety świata.

Horizon Zero Dawn ukaże się tylko na konsoli PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami