Przemiana w słuchawki, pudełka i czajnik w nowym zwiastunie Prey

Transformacja.

Arkane Studios i Bethesda opublikowały nowy trailer gry Prey. Materiał skupia się na zdolności mimikry - główny bohater zyska ten talent po kontakcie z obcymi.

Umiejętność kosmitów pozwala przemieniać się w różne przedmioty codziennego użytku. Możemy więc zmienić się w kubek, krzesło, czajnik czy słuchawki.

Talent wykorzystamy zarówno w celu dostania się w trudno dostępne miejsce, ale też po to, by ukryć się przed przeciwnikami. Niektóre przemiany można wykorzystać ofensywnie - choćby transformację w wieżyczkę z działkiem.

Prey rozpoczyna się, gdy bohater trafia z Ziemi na stację kosmiczną, gdzie jest świadkiem eksperymentów na kosmitach, którzy wymykają się spod kontroli. Bohater musi poradzić sobie w niesprzyjających okolicznościach.

Podstawą rozgrywki jest eksploracja oraz walka. Na arsenał złożą się tradycyjne karabiny i strzelby, ale też promień laserowy i działko, którym nie tylko zranimy wrogów, ale również zatkamy dziury w rurach z gazem i stworzymy prowizoryczne stopnie, po których wejdziemy wyżej.

Prey debiutuje 5 maja na PC i konsolach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami