Polska gra Serial Cleaner zmierza także na PS4 i Xbox One

Jest też nowy trailer.

Twórcy gry Serial Cleaner ze studia iFun4All w styczniu chwalili się rozpoczęciem współpracy z wydawcą - brytyjskim Curve Digital. Teraz widać pierwsze efekty: potwierdzono wersje PS4 i Xbox One (obok PC) i opublikowany nowy trailer.

Wszystkie odsłony sprzętowe zadebiutują równocześnie na przełomie drugiego i trzeciego kwartału tego roku, a więc na początku lata.

1
Seryjny Sprzątacz nie ma łatwo

Już od września na Steamie dostępna jest wersja PC, wydana w programie Early Access. Cena wynosi obecnie 10 euro (ok. 43 zł), ale przed zakupem warto pamiętać, że Techland szykuje też wersję pudełkową.

Współpraca z Curve Digital pozwoli także pokazać Serial Cleaner na targach, zaczynając od PAX East w marcu czy też EGX Rezzed na przełomie marca i kwietnia.

W grze wcielamy się w rolę specjalisty od brudnej roboty, który „sprząta” miejsce zbrodni. Zadaniem jest przechwycenie dowodów oraz odzyskanie pozostawionych na miejscu ciał oraz ukrycie ich w bagażniku samochodu. Wszystko to w obecności policji.

Nieco w stylu Hotline Miami, dokładne uprzątnięcie wymaga kilku podejść, by wraz z kolejnymi próbami poznać zachowanie wrogów czy układ pomieszczeń. Nie możemy jednak stawiać tylko na pamięć, ponieważ rozmieszczenie niektórych elementów zmienia się za każdym razem, gdy jesteśmy łapani.

Oczywiście najlepiej jest unikać wzroku stróżów prawa. Zasięg ich widzenia jest oznaczony kolorowym polem, na wzór rozwiązania z serii Commandos.

Oprawa utrzyma jest w żywych kolorach i ostrych kątach, z inspiracjami prosto z lat 1970., co widać w modelach postaci, lokacjach czy muzyce.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami