Wygląda na to, że platformówka Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ukaże się nie tylko na konsolach PS4, choć doniesienia na ten temat są obecnie dość „zmienne”.

Jeszcze wczoraj irlandzki oddział PlayStation zapewniał na Twitterze w rozmowie z jednym z fanów, że zestaw remasterów trafi wyłącznie na sprzęt Sony. Ten wpis został jednak usunięty.

1
W PlayStation Ireland

Dlaczego tweet zniknął? Dzisiaj Irlandczycy precyzują bowiem, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ukaże się „w pierwszej kolejności” na PS4 oraz PS4 Pro.

Takie sformułowanie już w dość przejrzysty sposób sugeruje czasową wyłączność, a więc potencjał na wydanie produkcji także na innych platformach docelowych.

Odpowiedzialna za produkcję firma Activision nadal milczy i nie jest obecnie jasne, czy i kiedy kolekcja remasterów trafi w przyszłości na inne urządzenia, jak choćby PC, Xbox One czy Nintendo Switch.

Pewne jest jedno: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy debiutuje 30 czerwca na PS4 i PS4 Pro.

Nad odświeżonymi wersjami tytułów pracuje studio Vicarious Visions. Deweloperzy korzystają z silnika, na którym wcześniej stworzono między innymi Skylanders: Imaginations.

Trzy pierwsze części zasłużonego cyklu wykreowanego przez Naughty Dog to Crash Bandicoot (1996), Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (1997) oraz Crash Bandicoot: Warped (1998).

Reklama

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały