Zróżnicowane uzbrojenie w nowym zwiastunie NieR: Automata

Miecze, włócznie i inne.

Firma Square Enix opublikowała nowy zwiastun powstającej w studiu Platinum Games gry akcji NieR: Automata. Materiał koncentruje się na uzbrojeniu, które znajdzie się w tytule.

Dostępny arsenał twórcy podzielili na bojowe karwasze, duże i małe miecze oraz włócznie. Podczas walki płynnie przełączymy się pomiędzy poszczególnymi rodzajami oręża, siejąc postrach w szeregach przeciwników.

01

Broń ulepszymy też, wzmacniając możliwości konkretnych narzędzi. Nie zabraknie umiejętności specjalnych i opcji skorzystania z pomocy towarzyszącego głównej bohaterce - androidowi 2B - małego drona.

W trailerze pokazano także ujęcia z kilku starć. Ze zwiastuna wynika, że potyczki są dynamiczne. Pojawią się również nietypowe ujęcia kamery - na przykład w jednej z misji wydarzenia przedstawiono w tak zwanym „locie ptaka”.

NieR: Automata ukaże się w Europie już 10 marca, tylko na PS4.

W planach jest też wersja PC, choć daty premiery nie podano. Kwestię wydania komputerowego poruszył jednak producent tytułu - Yosuke Saito - podczas niedawnej prezentacji internetowej, potwierdzając, że pojawi się nieco później (dzięki, DSO Gaming).

Powodem przesunięcia debiutu jest piractwo. Deweloper tłumaczy, że Platinum Games i Square Enix zastanawiają, się w jaki sposób uchronić produkcję przed nielegalnym kopiowaniem. Szefowie obu firm nie chcieliby, aby zabezpieczenia zostały złamane tak szybko, jak w przypadku innych gier.

W NieR: Automata zadaniem 2B i jej towarzysza - androida A2 - będzie odbicie Ziemi z rąk maszyn. Ludzkość schroniła się bowiem na Księżycu, a nasza planeta została opanowana przez mechanicznych najeźdźców z innego świata.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami