Interaktywna mapa Ghost Recon Wildlands oferuje misję do wykonania

Jest też trailer.

Ubisoft przygotował interesującą promocję strzelanki Ghost Recon Wildlands, pozwalając graczom wziąć udział w specjalnej misji - z poziomu przeglądarki internetowej.

W tym celu należy odwiedzić odpowiednią stronę, by zacząć obserwację celów oraz śledzenie przedstawicieli kartelu na wirtualnej mapie Boliwii, reprezentującej teren dostępny w grze.

Zajmujemy się głównie mało rozbudowanym klikaniem w odpowiednie miejsca, ale możemy jednocześnie zapoznać się z wyglądem wielu dostępnych w Wildlands lokacji oraz poznać tło fabularne.

Jeśli zalogujemy się za pomocą danych konta Uplay, pomyślne ukończenie całego „scenariusza” przełoży się na nagrodę w postaci dodatkowych punktów doświadczenia oraz czterech odznak w pełnej wersji gry.

Zobacz: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Przygotowano także nowy trailer produkcji, reklamujący właśnie interaktywną mapę:

Ghost Recon Wildlands to nowa marka Ubisoftu i kolejna odsłona popularnej serii, która zrywa ze stosunkowo niewielką skalą rozgrywki, stawiając na ogromny i otwarty świat.

Gracze trafiają do Boliwii, gdzie muszą zająć się walką z niebezpiecznym kartelem. Deweloperzy stawiają na wolność wyboru - misje i środki niezbędne do ich wykonania wybierzemy wedle własnego uznania.

Premiera 7 marca na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami