Horizon Zero Dawn - pierwsze recenzje i przegląd ocen

Świetna gra. I otwarty świat.

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje Horizon Zero Dawn, nowej licencji Sony i Guerrilla Games. Opinie są raczej jednoznaczne: otrzymujemy świetną produkcję z najwyższej półki, choć niektóre poboczne atrakcje w otwartym świecie mogłyby być nieco bardziej interesujące.

„Horizon Zero Dawn zauważalnie inspiruje się innymi produkcjami z otwartym światem, ale robi to w sposób wyważony i przemyślany. Ostatecznie to jednak bardzo oryginalny i intrygujący tytuł, do którego ciągle chce się wracać” - zapewnia Łukasz w naszej recenzji.

„Każda pomniejsza wada równoważona jest przez wspaniały element, który przywraca chęć walki oraz eksploracji pięknego i niebezpiecznego świata. Guerrilla Games dostarcza jedną z najlepszych gier z otwartym światem w tej generacji i redefiniuje swoją reputację” - podsumowuje Gamespot.

„Horizon Zero Dawn to coś dobrze znanego, ale jednocześnie odświeżającego. Nie jest to krótki tytuł, ale opowieść jest spójna i efektywna. Dostępne opcje sprawiają, że walka jest frajdą, nawet jeśli czaimy się w krzaku na cios z ukrycia. Ogólnie rzecz ujmując, świetny tytuł i najlepsza produkcja w dorobku Guerrilla” - chwali GiantBomb.

1
Duży robo-piesek

Horizon: Zero Dawn (PS4)
Premiera: 01.03.2017
Kup teraz w Euro.com.pl - za 259 zł,-

„Nudniejsze momenty to drobnostki i nie są w stanie spowolnić tempa i zmniejszyć mojego zainteresowania” - zapewnia recenzent Polygonu. „Horizon Zero Dawn kipi od energii kreatywnego zespołu, któremu w końcu pozwolono spróbować czegoś nowego.”

Warto jednak przyjrzeć się także tym mniej pozytywnym ocenom, nawet jeśli występują w zdecydowanej mniejszości.

Zobacz: Horizon Zero Dawn - Poradnik, Solucja

„Horizon Zero Dawn to produkcja finezyjna i ambitna z technicznego punktu widzenia, ale wpada w pułapkę poprzednich gier Guerrilla - nie zapada w pamięć. W powierzchownej dynamice brak iskry” - uważa brytyjski Eurogamer.

Poniżej zbiór ocen w wybranych serwisach:

Horizon Zero Dawn zmierza tylko na PS4. Premiera w Polsce już 1 marca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami