Walka ze skorpionem na grafikach z Final Fantasy 7 Remake

Plus: obrazek z Kingdom Hearts 3.

Firma Square Enix przerwała milczenie na temat powstającego remake'u Final Fantasy 7, publikując dwa nowe obrazki z produkcji.

Grafiki zaprezentował reżyser projektu - Tetsuya Nomura - podczas zorganizowanego wczoraj w Monako wydarzenia Magic 2017 (dzięki, Kotaku). Ilustracje przedstawiają sceny z początkowych etapów gry.

Pierwsza pokazuje Clouda i Barreta walczących z bossem - robotem strażniczym w kształcie dużego skorpiona. Maszyna wyposażona jest w broń palną oraz miecze.

01
Walka ze skorpionem w remake'u Final Fantasy 7

Ten sam moment znalazł się też w pierwowzorze z 1997 roku, choć wyglądał nieco inaczej. Dla porównania screenshot z oryginalnej wersji Final Fantasy 7:

02
Walka ze skorpionem w oryginalnym Final Fantasy 7

Natomiast na drugim z obrazków Cloud skrywa się przed wrogim ostrzałem za jedną ze skrzyń. Obie grafiki pozwalają też przyjrzeć się interfejsowi, choć twórcy podkreślają, że jest jeszcze we wczesnej wersji i może ulec zmianie.

03
W remake'u Final Fantasy 7 znajdzie się możliwość chowania za osłonami

Warto jednocześnie zaznaczyć, że Nomura początkowo chciał pokazać w Monako dłuższy film z rozgrywką. Zgody nie wyrazili jednak koledzy ze Square Enix.

Podczas Magic 2017 deweloper zaprezentował także obrazek z innego rozwijanego aktualnie projektu - Kingdom Hearts 3.

Screen zdradza jednak stosunkowo niewiele - grafika przedstawia tylko walkę głównego bohatera o imieniu Sora z dwoma przeciwnikami.

04
W Kingdom Hearts 3 również nie zabraknie walki

Daty premier remake'u Final Fantasy 7 i Kingdom Hearts 3 nie są znane. Obie gry ukażą się na PS4, przy czym druga trafi dodatkowo na Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami