Walka i lokacje w nowych materiałach z Horizon Zero Dawn

Rzut oka na różne elementy gry.

Firma Sony opublikowała cztery nowe zwiastuny Horizon Zero Dawn. Jednominutowe nagrania koncentrują się na różnych aspektach produkcji.

Pierwszy film skupia się na lokacjach, które graczom przyjdzie zwiedzić podczas zabawy. W zwiastunie pokazano nie tylko rozległe pustkowia, ale też zamieszkałą przez ludzi wioskę.

Do tego jaskinie oraz bunkry, skrywające różnorodne sekrety i informacje poszerzające wiedzę o historii świata, w którym osadzona jest akcja gry.

Dwa kolejne nagrania poświęcono walce. Z poszczególnymi przeciwnikami rozprawimy się na kilka sposobów, w tym działając po cichu. W potyczkach wykorzystamy elementy otoczenia, zastawimy również pułapki.

Zobacz: Horizon Zero Dawn - Poradnik, Solucja

Ostatni film przybliża postać głównej bohaterki - młodej dziewczyny o imieniu Aloy. Trailer wyjaśnia, że protagonistka jest „łowczynią”, „ocalałą” oraz „wyrzutkiem”.

Akcja gry osadzona jest w dalekiej przyszłości, kiedy to tajemnicza katastrofa cofnęła Ziemię do warunków prehistorycznych. Ludzie prowadzą plemienny tryb życia, a na planecie pojawiły się maszyny w formie wielkich dinozaurów.

Horizon Zero Dawn zadebiutuje 1 marca, tylko na konsoli PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami