Szczęśliwy gracz z dostępem do bardzo wczesnego egzemplarza Nintendo Switch opublikował materiał wideo, w którym uruchamia nową konsolę, przechodzi przez pierwszą konfigurację i prezentuje interfejs.

Producent sprzętu nie skupiał się dotychczas na tych elementach, które - należy przyznać - nie należą do najbardziej ekscytujących. Film potwierdza, że emocje nie są zbyt duże.

1
Emocjonujące ujęcia

Switch wraca do minimalistycznego interfejsu i ekranów menu, przełączających się płynnie i bez większych opóźnień - znaczna poprawa sytuacji względem Wii U. Nie ma też aplikacji Mii Plaza oraz Wii Channels, a tylko serie kolejnych ikon i paneli.

Materiał wideo opublikował użytkownik forum dyskusyjnego NeoGAF o pseudonimie „hiphoptherobot”. Jak zapewnia, jeden ze sklepów popełnił błąd i przedwcześnie zrealizował zamówienie.

„To nie tak, że chwyciłem karton z transportu czy coś takiego. Po prostu miałem szczęście, ponieważ pewien sklep - niech pozostanie anonimowy - zdecydował się z jakiegoś powodu wysłać paczkę wcześniej”.

Po zakończeniu wstępnej konfiguracji widzimy stronę z wiadomościami, album na galerię zrzutów z ekranu, sklep eShop (niedostępny przed premierą), opcje kontrolera i systemu, a także przycisk do uśpienia.

Wideo poniżej (oraz kopia, dla pewności):

Ustawienia systemowe obejmują tryb samolotowy, a także możliwość stworzenia własnego awatara - Mii. Są też motywy kolorystyczne, na początek jasna i ciemna wersja.

Pewnym zastrzeżeniem może być fakt, że całkiem nowe urządzenie wyświetla tylko 25,9 GB wolnego miejsca na instalacje - z 32 GB. Wygląda więc na to, że dodatkowa karta microSD będzie koniecznością.

Nintendo Switch debiutuje 3 marca.

Reklama

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały