Nietypowe This is the Police na PS4 i Xbox One zadebiutuje 22 marca

Gra o skorumpowanym policjancie.

Twórcy This is the Police - połączenia gry przygodowej ze strategią - ze studia Weappy poinformowali, że 22 marca gra ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dotychczas produkcja dostępna była tylko na PC, na którym zadebiutowała w sierpniu ubiegłego roku.

01

Autorzy sugerują, że na komputerach osobistych gra cieszyła się dużą popularnością. W przesłanej do mediów informacji prasowej ujawnili, że do tej pory na zabawie gracze spędzili łącznie 1,7 miliona godzin, generując 85 milionów wirtualnych dolarów.

W produkcji wcielamy się w Jacka Boyda - komisarza oddziału policji, służącego na tym stanowisku od wielu lat. Pewnego dnia sytuacja diametralnie się zmienia - burmistrz Freeburg City daje nam 180 dni na opuszczenie biura.

To jednak nie wszystko, ponieważ w ostatnich miesiącach pracy bohater musi pozyskać 500 tysięcy dolarów na bezpieczną emeryturę. Gotówkę zdobyć możemy na kilka sposobów - współpracując z mafią, biorąc łapówki lub handlując skonfiskowaną bronią.

Jednocześnie należy zarządzać wydziałem policji. Podczas zabawy decydujemy o wysyłaniu policjantów na miejsce akcji (lub nie, w zależności od potencjalnych korzyści), możemy też sami zająć się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych.

This is the Police oferuje kampanię fabularną, której przejście zajmuje nawet 25 godzin. Warto też wspomnieć, że głos głównemu bohaterowi podkłada Jon St. John - aktor wcielający się w słynnego Duke Nukema.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami