Dziś premiera drugiego DLC do Resident Evil 7 na PS4

3 mln kopii gry w sklepach.

Choć od premiery minęły dopiero trzy tygodnie, horror Resident Evil 7 otrzymuje dzisiaj już drugie DLC dla wersji PS4, zatytułowane Zakazane nagrania cz. 2.

Dodatek dostępny jest w sklepie PlayStation Store osobno, za 63 zł, lub w ramach przepustki sezonowej, wycenionej na 125 zł. Pierwsze rozszerzenie było tańsze, wycenione na 42 zł. To może sugerować, że otrzymujemy teraz więcej treści.

1
To chyba nie bohater gry

Jak zapewnia oficjalny opis, „nowo odkryte materiały ujawniają kolejne tajemnice z mrocznej przeszłości rodziny Bakerów”.

Otrzymujemy więc dwa kolejne rozdziały opowieści. W 21 „weźmiesz udział w sadystycznej grze karcianej, w której stawką jest twoje życie”. Jest też etap o nazwie Córki: „dowiesz się, co wydarzyło się w noc, która zapoczątkowała upadek rodziny Bakerów”.

Do tego bonus w postaci dodatku zatytułowanego „55. urodziny Jacka”, gdzie zadaniem jest... karmienie tej postaci na czas. Nie skorzystamy tu z PS VR.

DLC na PC oraz konsoli Xbox One zostanie wydane tydzień później, 21 lutego, razem z pierwszym dodatkiem.

W planach na dalszą przyszłość jest jeszcze kolejny rozdział opowieści fabularnej, już ściśle powiązany z zakończeniem Resident Evil 7. Zakazane nagrania to mniejsze, dodatkowe etapy.

Jeśli o najnowszym horrorze Capcomu mowa, to wydawca pochwalił się kilka dni temu, że w okresie trzech tygodni od debiutu do sklepów na całym świecie wysłano już trzy miliony egzemplarzy gry.

Zobacz: Resident Evil 7 - Poradnik, Solucja

Wcześniej informowano, że nakład 2,5 mln na PC, PS4 i Xbox One osiągnięto w zaledwie trzy dni po premierze, do 27 stycznia. Nadal nie wiemy niestety, ile kopii sprzedano bezpośrednio do graczy.

Reklama

Powiązane materiały

Gameplay z Vigil - duchowego spadkobiercy Resident Evil

Z kamerą i sterowaniem rodem z oryginalnych gier Capcomu.

Hideo Kojima planuje kilka nowych projektów - w tym jedną dużą grę

Chce zająć się też mniejszymi tytułami oraz... mangą?

Powstają dwie nowe gry Silent Hill - nieoficjalne informacje

Reboot serii i produkcja w stylu Telltale?

Powstaje Observer 2? Polski Bloober Team opublikował teaser

Studio zakończyło "pierwszą część prac" nad nowym projektem.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami