Ujawniono zawartość przepustki sezonowej do Sniper Elite 4

Jest też zwiastun premierowy.

Deweloperzy ze studia Rebellion ujawnili szczegóły na temat przepustki sezonowej do Sniper Elite 4. Pakiet zagwarantuje dostęp do łącznie dwunastu DLC, z których część będzie można nabyć także osobno.

Zestaw trafi do sprzedaży w dniu premiery gry i zostanie wyceniony na 34,99 euro (około 150 zł).

01

Najważniejszymi spośród DLC będą trzy duże rozszerzenia z misjami, które złożą się na osobną kampanię fabularną. Szczegółów na razie nie podano, ale twórcy obiecują, że każde zadanie zaoferuje „ogromne, zróżnicowane lokacje”.

Tak jak w podstawowej wersji gry, wcielimy się w Karla Fairburne'a. W „ekscytującym finale” swojej opowieści bohater uda się tym razem poza Włochy.

Poza dodatkowymi misjami, twórcy zamierzają wydać jeszcze trzy rozszerzenia - w skład każdego wejdą trzy bronie, osiem skórek dla posiadanego arsenału oraz dwie postacie.

To jednak nie wszystko, ponieważ twórcy przygotowują również trzy mniejsze paczki z wyposażeniem. Zestawy zaoferują pistolety z tłumikiem, karabiny oraz inny „ekwipunek przeznaczony do likwidowania wrogów na bliski dystans”.

Zobacz: Sniper Elite 4 - Poradnik, Solucja

W planach są jeszcze DLC, które przyniosą ze sobą łącznie trzech nowych bohaterów. Postaciami pokierować będzie można zarówno w wariancie kooperacji, jak i trybie wieloosobowym.

Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają do tego natychmiastowy dostęp do bonusów przedpremierowych - misji Target: Führer, w której staniemy przed zadaniem zlikwidowania Hitlera, oraz zestawu skórek dla siedmiu karabinów.

Twórcy obiecują jeszcze dodatkowe mapy oraz tryby rozgrywki. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, będą jednak darmowe. Autorzy chcą uniknąć sytuacji, w której społeczność fanów zostałaby podzielona.

Jednocześnie opublikowano zwiastun z okazji zbliżającej się premiery Sniper Elite 4. Materiał przekonuje, że podczas zabawy istotne ma być odpowiednie planowanie kolejnych poczynań, przy czym nie zawsze trzeba będzie działać w cieniu.

Produkcja zadebiutuje 14 lutego na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Gra zaoferuje znacznie większy teren działań. Twórcy obiecują, że nawet najmniejszy poziom będzie trzykrotnie obszerniejszy od największej mapy z poprzedniej odsłony cyklu.

Ponownie wcielimy się w Karla Fairburne'a, którego zakres ruchów zostanie rozbudowany. Bohater między innymi przeskoczy niskie murki, a także wespnie się na różnorakie krawędzie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami