Zapowiedziano Greedfall, nową grę RPG twórców The Technomancer

Kolonialne fantasy.

Francuskie studio Spiders, twórcy Mars: War Logs, Bound by Flame i The Technomancer, zapowiedzieli swój kolejny projekt RPG - Greedfall.

Produkcja od mistrzów budżetowych gier fabularnych zdaje się nawiązywać do Silverfall z 2007 roku, nad którym wielu deweloperów z firmy pracowało jeszcze za czasów studia Monte Cristo.

1
Grafika koncepcyjna

Akcja toczy się na tajemniczej wyspie, odkrytej przez przedstawicieli kilku krajów. Gramy jako neutralny śmiałek, co oznacza oczywiście możliwość przyłączenia się do jednej z frakcji i odciśnięcia swojego piętna na przygotowanym przez twórców świecie.

Fikcyjne miejsce wydarzeń łączy technologię z naturą i potwory z magią, a wszystko to w artystycznym i militarnym stylu XVII-wiecznej Europy.

Focus Home Interactive na swojej corocznej imprezie What's Next zaprezentowało tylko krótki teaser oraz kilka grafik koncepcyjnych, więc brakuje szczegółów na temat rozgrywki. Jak na produkcję Spiders przystało, mowa o towarzyszach do przyłączenia.

Do tego tajemnice do odkrycia oraz kilka zakończeń, w zależności od podjętych decyzji. Możemy postawić na podbój religijny lub stanąć po stronie naukowców, badając nowe minerały i źródła energii.

Każda ze stron konfliktu będzie miała na wyspie swoje osiedle i bazę wypadową, a deweloperzy zapewniają, że większość zadań ukończymy nie tylko za pomocą systemu walki, ale także z wykorzystaniem dyplomacji, oszustwa lub skradania.

Greedfall debiutuje w przyszłym roku, zapewne na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami