Syberia 3 - premiera 20 kwietnia

Na PC, PS4 i Xbox One. Jest też spojrzenie na rozgrywkę.

Syberia 3 jednak nie ukaże się w pierwszym kwartale tego roku, jak dotychczas planowano. Nowa data premiery dla przygodówki to 20 kwietnia, na PC, PS4 i Xbox One.

W planach na późniejszy okres obecnego roku jest jeszcze konwersja na Switch.

1
Sam Fisher?

Warto przypomnieć, że polski dystrybutor - firma cdp.pl - planuje pełną polską wersję językową na wszystkich platformach docelowych, w tym na najnowszym urządzeniu Nintendo. Szczegółów na temat obsady na razie nie podano.

- Po latach oczekiwań jesteśmy szczęśliwi mogąc zaoferować fanom pierwsze podsumowanie uniwersum Benoita Sokala - zapewnia wiceszef odpowiedzialnego za prace studia Microids, Elliot Grassiano.

Akcja gry jest osadzona tuż po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części. Fabuła rozpoczyna się w momencie, kiedy umierająca bohaterka - Kate Walker - zostaje odnaleziona przez Youkoli, plemię nomadów migrujące ze swymi śnieżnymi strusiami.

Utknąwszy w wiosce Valsembor, muszą znaleźć sposób, by kontynuować podróż, stawiając czoła przeciwnikom, niespodziewanym przeciwnościom losu i przeszłości Kate, która wkrótce ją dogania.

Kobieta musi nauczyć się wiele na temat ich kultury, żyjąc z tubylcami w obozie, by samemu odwdzięczyć się nowym znajomym w walce ze wspólnym wrogiem.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami