Zwiastun fanowskiej modyfikacji Skyblivion prezentuje postępy prac

Oblivion na silniku Skyrim.

Twórcy Skyblivion - fanowskiej modyfikacji, która przeniesie Obliviona na silnik The Elder Scrolls 5: Skyrim - opublikowali film, prezentujący postępy prac nad projektem.

W opisie nagrania twórcy zaznaczyli, że w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zrobili więcej niż w trakcie minionego roku. Stworzyli nowe zestawy broni i rozpoczęli prace nad kolejnymi obiektami, które zostaną później umieszczone w poszczególnych lokacjach.

01
Twórcy Skyblivion stworzyli między innymi kolejne zestawy broni

Poza tym zaczęli przygotowywać interfejs użytkownika, inspirowany tym z Obliviona. Są też już gotowi do implementacji znanych z oryginału zadań.

Autorzy odtworzyli również następne obszary regionu Cyrodill, a także ukończyli prace nad kolejnymi poziomami w zamkniętych pomieszczeniach.

W umieszczonym pod nagraniem krótkim FAQ twórcy wyjaśnili, że nie są na razie w stanie podać nawet przybliżonej daty premiery modyfikacji. Projekt może ukazać się wcześniej, o ile do prac dołączy więcej osób.

Autorzy po raz kolejny potwierdzili też, że Skyblivion zawierać ma nie tylko treści z podstawowej wersji Obliviona, ale również ze wszystkich dodatków DLC do gry (wraz ze słynną zbroją dla konia).

Zespół podkreślił także, że chce, aby powstający mod był docelowo kompatybilny z odświeżoną edycją The Elder Scrolls 5: Skyrim.

Za modyfikację odpowiadają fani zrzeszeni w grupie The Elder Scrolls Renewal Project. Ekipa pracuje jeszcze nad podobnym w założeniach Skywind, który na silnik piątej odsłony cyklu przeniesie Morrowinda.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami