Strzelanka Sniper Elite 4 ze wsparciem dla DirectX 12 i PS4 Pro

Od dnia premiery.

Deweloperzy ze studia Rebellion ujawnili nowe informacje na temat technicznej strony strzelanki Sniper Elite 4. Twórcy obiecują, że od dnia premiery gra będzie posiadała wsparcie dla DirectX 12 na PC. Skorzysta też z możliwości PS4 Pro.

Nie wiadomo na razie, jakie dokładnie korzyści dla posiadaczy komputerów osobistych przyniesie zastosowanie najnowszych bibliotek koncernu Microsoft. Autorzy twierdzą jedynie, że pozwoliły wynieść tytuł na „wyższy poziom”.

01

Twórcy szczegółowo omówili za to zalety wynikające ze wsparcia dla PS4 Pro. Na mocniejszym modelu konsoli Sony produkcja będzie działała w wyższej liczbie klatek na sekundę. Skrócone zostaną też czasy ładowania.

Do tego zwiększony dystans wczytywania obiektów oraz lepsze oświetlenie i cieniowanie. Poprawie ulegnie również jakość odbić i poziom szczegółowości geometrii.

Zobacz: Sniper Elite 4 - Poradnik, Solucja

Sniper Elite 4 zadebiutuje 14 lutego na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Warto wspomnieć, że na komputerach osobistych produkcja ukaże się - także w Polsce - wyłącznie w wersji cyfrowej. Edycja pudełkowa dostępna będzie tylko na konsolach.

Akcja gry osadzona zostanie po wydarzeniach z trzeciej części. Po raz kolejny wcielimy się w Karla Fairburne'a, który po misji w Afryce zostaje wysłany do włoskiej Sycylii, gdzie ma przygotować grunt pod inwazję sił aliantów.

Produkcja zaoferuje znacznie większy teren działań. Twórcy obiecują, że nawet najmniejszy poziom będzie trzy razy obszerniejszy od największej mapy z poprzedniej odsłony.

Zakres ruchów Fairburne'a zostanie rozbudowany. Bohater między innymi przeskoczy niskie murki, a także wespnie się na różnorakie krawędzie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami