Mafia 3 otrzyma w marcu pierwsze fabularne DLC

Z nową sekcją miasta.

Mafia 3 od premiery w październiku ubiegłego roku otrzymała już sporo aktualizacji i mniejszych rozszerzeń, lecz gracze nadal czekają na obiecane dodatki fabularne - pierwszy ukaże się w marcu.

W planach są trzy fabularne DLC, oferowane w ramach przepustki sezonowej. Pierwsze z nich - zatytułowane Gaz do dechy! - ukaże się pod koniec przyszłego miesiąca. Odwiedzimy całkiem nowy zakątek miasta.

„Szybkie samochody, dramatyczne pościgi i niebezpieczna jazda. Lincoln uda się na obrzeża Nowego Bordeaux i połączy siły z towarzyszką broni, Roxy Laveau, żeby załatwić skorumpowanego szeryfa, który terroryzuje bojowników o prawa człowieka” - czytamy w opisie.

1
Grafika z wydanymi i planowanymi DLC

Dalej, w maju, 2K Games wyda drugi dodatek, pod tytułem Niedokończone sprawy. Tym razem do akcji wróci nasz ulubiony agent CIA i fan prezydenta Kennedy'ego.

„Kiedy w Nowym Bordeaux pojawia się bezlitosny rywal, Lincoln musi połączyć siły z Johnem Donovanem, żeby położyć kres krwawej waśni, która rozpoczęła się w ogarniętych wojną dżunglach Wietnamu” - zapowiadają twórcy.

Na koniec jest jeszcze lipcowy dodatek, Znak czasów. Tu także ponownie spotkamy jedną z postaci dobrze znanych z głównej kampanii.

„Nowym Bordeaux wstrząsnęła seria rytualnych morderstw. Na prośbę ojca Jamesa Lincoln rusza, żeby zapolować na odpowiedzialny za zbrodnię kult. Ta misja poprowadzi go z serca starego bayou prosto do opanowanego przez narkotyki i kontrkulturę centrum miasta” - napisano na oficjalnej stronie.

Jak zapewnia reżyser narracji w studiu Hangar 13 - Bill Harms - wszystkie trzy przygotowywane rozszerzenia zaoferują „prostą, liniową fabułę”, w odróżnieniu od mozolnego - i często krytykowanego - przejmowania biznesów i dzielnic z podstawowej wersji gry.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami