Dwa nowe poziomy trudności w kolejnej łatce Dead Rising 4

Oraz kostiumy z serii Street Fighter.

Przedstawiciele Capcomu ogłosili, że jutro - 30 stycznia - opublikowana zostanie nowa duża łatka do Dead Rising 4. Darmowa aktualizacja wprowadzi do gry dwa dodatkowe poziomy trudności o wymownych nazwach Hard i Ultra Hard.

Na obu rozgrywka stanowić ma większe wyzwanie. Przede wszystkim poszczególne bronie mają szybciej ulegać zniszczeniu, zaś pożywienie nie będzie regenerować tak dużej ilości zdrowia, jak dotychczas.

01
Frank West prezentuje nową kolekcję strojów

Twórcy obiecują, że ukończenie produkcji, na którymś z wymienionych poziomów trudności, odblokuje dwa nowe osiągnięcia - Chopping Spree i Biters Remorse.

Patch przyniesie ze sobą także pięć strojów związanych z serią bijatyk Street Fighter. Otrzymamy kostiumy należące do Cammy, Guile'a, M. Bisona, T. Hawka i Zangiefa.

Jednocześnie Capcom poinformował, że dzień później - 31 stycznia - na Xbox One pojawi się demo Dead Rising 4. Na razie nie wiadomo czy kiedykolwiek trafi na PC.

Wersja próbna pozwoli zagrać tylko przez godzinę, co jednak powinno wystarczyć, by sprawdzić podstawowe mechanizmy rozgrywki. Dostępne będą zarówno kampania fabularna, jak i sieciowy tryb kooperacji. Twórcy obiecują też, że postępy przeniesiemy do pełnej edycji.

W najnowszej odsłonie cyklu wcielamy się w znanego z pierwszej części Franka Westa, zaś akcja po raz kolejny osadzona jest w centrum handlowym w amerykańskim miasteczku Williamete. Budynek ponownie opanowały żywe trupy.

Z zombie rozprawiamy się z pomocą zróżnicowanego arsenału - nie tylko pistoletów, strzelb czy karabinów, ale także łomów, pił i wyrzutni rakiet.

Dead Rising 4 dostępne jest na Xbox One i PC z systemem Windows 10.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami