Sniper Elite 4 na PC bez wydania pudełkowego w Polsce

Potwierdza dystrybutor.

Wersja PC nadchodzącego Sniper Elite 4 ukaże się tylko w wersji cyfrowej. Edycja pudełkowa nie pojawi się również w Polsce.

Brak fizycznego wydania potwierdzili przedstawiciele firmy Cenega - rodzimego dystrybutora gry. W oświadczeniu przesłanym serwisowi Gry-OnLine wyjaśnili, że decyzję podjął właściciel praw do produkcji.

01

Twórcy strzelanki postanowili, że wersja PC „dostępna będzie na całym świecie wyłącznie w formie cyfrowej”. Tytuł kupimy więc tylko na platformach pokroju Steam, gdzie kosztuje 59,99 euro (około 260 zł).

Na razie nie jest jasne czy komputerowa edycja Sniper Elite 4 znajdzie się w ofercie polskich sklepów zajmujących się sprzedażą elektronicznych wydań gier w dużo niższych, dostosowanych do naszego rynku, cenach.

Zobacz: Sniper Elite 4 - Poradnik, Solucja

Na konsolach PlayStation 4 i Xbox One produkcja ukaże się - tradycyjnie - w wersjach pudełkowych.

Nieznane są powody, dla których deweloperzy z Rebellion zrezygnowali z fizycznego wydania snajperskiego tytułu. Spekuluje się jednak, że twórcy chcieli w ten sposób ograniczyć proceder sprzedaży kluczy na portalach typu G2A.

Sniper Elite 4 zadebiutuje 14 lutego na PC, PS4 i Xbox One.

W grze trafimy na włoską Sycylię, gdzie zmierzymy się między innymi z żołnierzami Mussoliniego. Produkcja zaoferuje dużo większą swobodę działań i skalę świata.

Ponownie wcielimy się w znanego z poprzednich części Karla Fairbune'a, który otrzyma kilka dodatkowych ruchów. Bohater przeskoczy niskie murki oraz wespnie się na różnorakie krawędzie.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami