Sniper Elite 4 na PC bez wydania pudełkowego w Polsce

Potwierdza dystrybutor.

Wersja PC nadchodzącego Sniper Elite 4 ukaże się tylko w wersji cyfrowej. Edycja pudełkowa nie pojawi się również w Polsce.

Brak fizycznego wydania potwierdzili przedstawiciele firmy Cenega - rodzimego dystrybutora gry. W oświadczeniu przesłanym serwisowi Gry-OnLine wyjaśnili, że decyzję podjął właściciel praw do produkcji.

01

Twórcy strzelanki postanowili, że wersja PC „dostępna będzie na całym świecie wyłącznie w formie cyfrowej”. Tytuł kupimy więc tylko na platformach pokroju Steam, gdzie kosztuje 59,99 euro (około 260 zł).

Na razie nie jest jasne czy komputerowa edycja Sniper Elite 4 znajdzie się w ofercie polskich sklepów zajmujących się sprzedażą elektronicznych wydań gier w dużo niższych, dostosowanych do naszego rynku, cenach.

Zobacz: Sniper Elite 4 - Poradnik, Solucja

Na konsolach PlayStation 4 i Xbox One produkcja ukaże się - tradycyjnie - w wersjach pudełkowych.

Nieznane są powody, dla których deweloperzy z Rebellion zrezygnowali z fizycznego wydania snajperskiego tytułu. Spekuluje się jednak, że twórcy chcieli w ten sposób ograniczyć proceder sprzedaży kluczy na portalach typu G2A.

Sniper Elite 4 zadebiutuje 14 lutego na PC, PS4 i Xbox One.

W grze trafimy na włoską Sycylię, gdzie zmierzymy się między innymi z żołnierzami Mussoliniego. Produkcja zaoferuje dużo większą swobodę działań i skalę świata.

Ponownie wcielimy się w znanego z poprzednich części Karla Fairbune'a, który otrzyma kilka dodatkowych ruchów. Bohater przeskoczy niskie murki oraz wespnie się na różnorakie krawędzie.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami