Zamknięte testy Ghost Recon Wildlands rozpoczną się 3 lutego

Są też nowe zwiastuny.

Przedstawiciele Ubisoftu ogłosili, że w dniach 3-6 lutego odbędzie się zamknięta beta strzelanki Ghost Recon Wildlands. Testy zostaną przeprowadzone na wszystkich platformach docelowych gry - PC, PS4 i Xbox One.

Aby mieć szansę zapoznania się z wczesną wersją produkcji, należy zapisać się na oficjalnej stronie internetowej tytułu. Dostęp otrzymają osoby wybrane przez twórców.

01

Warto jednocześnie zaznaczyć, że 1 lutego - a więc na dwa dni przed rozpoczęciem testów - pojawi się możliwość pobrania wszystkich potrzebnych plików.

Podczas bety do dyspozycji graczy oddana zostanie Itacua - jedna z prowincji Boliwii, państwa, w którym osadzona zostanie akcja strzelanki.

Udostępniony obszar będzie można swobodnie zwiedzać we współpracy z maksymalnie trójką znajomych lub samotnie. W drugim przypadku kontrolę nad towarzyszami przejmie sztuczna inteligencja.

W trakcie zabawy gracze w dowolny sposób rozprawią się z członkami gangu kartelowego Santa Blanca. Skorzystają przy tym ze zróżnicowanego wyposażenia, w skład którego wejdą uzbrojenie, środki transportu i specjalistyczne gadżety.

Jednocześnie Ubisoft opublikował kilka nowych materiałów wideo poświęconych Ghost Recon Wildlands. Pierwszy koncentruje się na wspomnianej Boliwii, do której trafimy w grze.

Zobacz: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

W kolejnym odpowiedzialni za projekt deweloperzy opowiadają o opcjach związanych z dostosowywaniem postaci do własnych preferencji i potrzeb danej misji.

Ostatnie nagranie skupia się na Peruwiańskim Łączniku - misji, która dodawana będzie jako bonus do zamówień przedpremierowych. W trakcie realizacji zadania staniemy przed koniecznością zbadania boliwijskich gór.

Pełna wersja Ghost Recon Wildlands ukaże się 7 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami